Együtt, közösen egy jobb szerverért!

Indította AximCore, 2013 március 31, 08:57:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

AximCore

IdézEgyütt, közösen egy jobb szerverért!

Tisztelt wowemuf olvasók!

Nexus vagyok, páran már biztos ismertek Azuregos WoW Szerver kapcsán. Az eltelt 4 év alatt, amit a saját szerverem igazgatásával töltöttem, elég sok mindent láttam, hallottam, véltem felfedezni és tapasztalni. Új szerverek nyíltak, zártak, több régebbi szerver is leállni kényszerült. Ami a Magyar WoW-os közösséget illeti, gondolok most azokra, akik bármikor is wow szervert fejlesztettek, üzemeltettek, sosem találták meg a helyüket. Szembesülniük kellett azzal, hogy a szerverek többségét komolytalan, éretlen, felősségtudatlan személyek indítják és keresnek rá fejlesztőket (tisztelet a kivételnek). Gyakorlatilag bukásra ítélt szerverek, kár időt fektetni beléjük, nem rendelkeznek kellő játékosbázissal, nem fejlődő képesek.

A mi szerverünk tavaly Szeptemberében szintén leállni kényszerült, leginkább azért, mert a felgyülemlett hibák végül egy totális szétesést eredményeztek. Most viszont már egy olyan fejlesztő brigád dolgozik a szerverért, akik méltán ki érdemelik mindenki tiszteletét, nem csak a mi szerverünkön végzett munkájukért, hanem az itteni közösség építésért, megsegítéséért. (AximCore, EroniX, Bluerák) Minden eszközünk meg van ahhoz, hogy olyan szolgáltatást biztosítsunk a játékosoknak, amivel a kisebb szerverek többsége nem bír lépést tartani. Ezenfelül többen támogatnak bennünket, különféle hirdetésekkel, és ennek (is) köszönhető, hogy a szerver az újraindulása után hónapokkal is talpon tudott maradni.

Most hatalmas ambíciókkal vágtunk bele egy Project-be, ami nem csak szerver oldali. Szeretnénk minden olyan fejlesztő személyt bevonni és csatlakozásra bírni, akik megunták hogy a több éves szerverbe fektetett munkájuk sosem térül meg, látván hogy a szerver nem bír egyik lépcsőről a másikra ugrani. Az élő példa arra, hogy ez igen is működhet és működik, már látható nálunk, de szeretnénk tovább fejlődni, gyorsabban és rugalmasabban, egyúttal ez egy kíváló lehetőség arra is, hogy többet tanuljunk egymástól. Biztos, hozzáértő, barátságos csapatot keresel? Csatlakozz hozzánk, várunk téged is! :)

Akik részt vesznek már a Projectben: AximCore, EroniX, Bluerák, és természetesen a teljes Azuregos csapat.

E-mail: nexus@azuregoswow.com
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

EroniX

Azuregos Delta Force

tunnr


EroniX

Azuregos Delta Force

iCore

by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

EroniX

Azuregos Delta Force

tunnr

Valamilyen szinten érdekelne csak az a baj h már jó másfél éve nem foglalkoztam az emuval   ;)


FantasyGFX


Powered by EzPortal