Budapest wow weboldal

Indította orangen, 2013 április 23, 07:55:15 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

orangen

sziasztok . a budapest wow weboldalát le lehet valahonnan tölteni?
triniti córt használok én is és gondolom jó lenne az enyémre is de sehol nem találom a neten.
honnan tölthették le? valaki tud linket adni?
nekem is ilyen oldal kéne ami ugyanezeket tudja

ha valaki nem tudná miről van szo:
http://bpwowszerver.eu

köszi elöre is!

Zolee

Szerintem saját készítésű weboldala van, tehát nem fogod sehol sem megtalálni, ők meg nem valószínű, hogy külön publikálnák.

FantasyGFX

XDDDDDDDD
Elég fura dolog lenne ha Publikálnák csinálj sajátot olvass PHP-t Tanulj Photo Shopot és ennyi és jobbat is tudni fogsz csinálni :)

Zolee

Ja, mondjuk van benne valami. xD Ugye náluk meglátszik, hogy mekkora grafikusi tudással rendelkeznek. :D

orangen

Én amondó vagyok hogy nem érthet mindenki mindenhez. A fejlesztőjük iszonyú jól megcsinálta az ott működő funkciókat. Ugyan a grafikához nincs nagy érzéke, de szerintem nem is feltétlen front-endre van specializálva!

:D
Ha lenne honlap az első dolog lenne,hogy lecserélném a külsőt. De a weblap működése sokszínűsége elképesztő

EroniX

#5
Ez most komoly? Felteszel egy kérdést a mop emulátorokról és 1napra rá a budapest wow weboldalára kikerül, hogy átáll az új kiegészítőre?

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,9263.msg81170/topicseen.html#new
http://bpwowszerver.eu/

Elmegy, hogy anonym módon megkérdezed a véleményünket a weblapotokat illetően de, hogy itt elkezd magasztalni az már sok (ami egyébként pont annyit tud mint egy crafted web, vagy kevesebbet).

A kedvencem mégis ez a kiírás (Tesztelések - Vége by Xavvy):
"Az elmúlt 3 nap alatt, (pontosan) 2.117 bug lett kijavítva köztük fontos és kevésbé fontos egyaránt."
Alighanem ezzel a teljesítménnyel leköröztétek a blizzardot... ez 2117/3/24 ~ 30fix/óra.
Azuregos Delta Force

mist-er

Mellette még "triniti cór" MoP-ot is fejlesztenek. :D

orangen

érdekes.
de elég sokan akarnak most mop-ra átállni, nem kell egyből azt levonni hogy közöm lenne hozzájuk.

Hozzáteszem:
Nem nehéz szerintem 3 nap alatt ennyi hibát kijavítani.tapasztalatom szerint van egy csomó apró adatbázis hiba a trinitycore-ba. olyan, hogy hiányzó gameobject stb.

Ha azt feltételezzük,hogy náluk is vannak 4-5en, akkor azt a 30-at még bontsd le 4 felé.

újra hangsúlyoznám: nincs közöm hozzájuk. más szerveren dolgozunk, többen mint ott. Nem érdekel mit írnak ki vagy ők mit csinálnak.

;)

orangen

még annyit, hogy a blizzard úgy adja ki a kiegészítőt, hogy bugmentesen (többé kevésbé)
Ezek közül az adatbázishibák az elsők amik ki vannak javítva,mert tudják,hogy mit, hol miért és nem azon agyalnak, hogy hogy csinálják meg.

Ha nem egy ember dolgozik rajta elhiszem nekik,hogy annyit javítanak. De nem is érdekel.
Mi már lassan 8 hónapja Cataclysm-en vagyunk,az hogy ők hol, szintén hidegen hagy.

A CraftedWeb-et próbáltuk.Nem túl "ügyes". Inkább gyermekoldalakhoz használnánk.
Ott van a GlobalWoW. Semmi egyediség a honlapban, semmi jó. Egy sablon az egész.

Zolee

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:08:01 DÉLUTÁN
A CraftedWeb-et próbáltuk.Nem túl "ügyes". Inkább gyermekoldalakhoz használnánk.
Ott van a GlobalWoW. Semmi egyediség a honlapban, semmi jó. Egy sablon az egész.

Na, igen. Ezért kell olyan embereket alkalmazni, akik értenek a honlapokhoz. :D A CraftedWeb-et is átlehet megfelelően alakítani, saját igényeinknek megfelelően, egyedire. De, akkor inkább már egy sajátot írok, minthogy szenvedjek egy tök "idegen" kóddal.

EroniX

#10
Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:01:45 DÉLUTÁN
de elég sokan akarnak most mop-ra átállni, nem kell egyből azt levonni hogy közöm lenne hozzájuk.
Mindenki átakar csak nem tud.

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:01:45 DÉLUTÁN
Nem nehéz szerintem 3 nap alatt ennyi hibát kijavítani
Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:01:45 DÉLUTÁN
Ha azt feltételezzük,hogy náluk is vannak 4-5en, akkor azt a 30-at még bontsd le 4 felé.
Rendben de akkor feltételezzük azt is, hogy napi 5-6óránál többet nem szántak rá... visszakerültünk a 30fix/óra/főhöz.

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:01:45 DÉLUTÁN
többen mint ott.
Honnan veszed, hogy többen amikor azt se tudod hányan dolgoznak ott?

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:08:01 DÉLUTÁN
még annyit, hogy a blizzard úgy adja ki a kiegészítőt, hogy bugmentesen (többé kevésbé)
Igen a klienst... a szerver oldalt esze ágában sincs "kiadni".

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:08:01 DÉLUTÁN
Ezek közül az adatbázishibák az elsők amik ki vannak javítva,mert tudják,hogy mit, hol miért és nem azon agyalnak, hogy hogy csinálják meg.
Most miről a kliensről van szó? A budapest wowon a klienst is foltozzák?

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:08:01 DÉLUTÁN
Ha nem egy ember dolgozik rajta elhiszem nekik,hogy annyit javítanak.
Továbbra se tudjuk hányan dolgoznak ott, kivéve persze ha csapattag vagy.

Idézetet írta: orangen Dátum 2013 május 01, 01:08:01 DÉLUTÁN
A CraftedWeb-et próbáltuk.Nem túl "ügyes". Inkább gyermekoldalakhoz használnánk.
Elcsodálkoznának a gyerekek ha a türüptü dóra 145. epizódjának letöltése helyett valami karakteráthelyezés várná őket az oldalon...

Részemről a téma lezárva, sajnálom minden elvesztegetett nanoszekundumot amit ezen post megírásával töltök.
Azuregos Delta Force

abbas

Nekem nagyon tetszik az oldal, nagyon egyedi, és egészen  pofásan néz ki.

Néhány apró dolgot szeretnék   hozzáfüzni  az oldalhoz:
-javascripteket, föleg a wowhead  js scriptet mindig a dokumentum végén  deklaráljuk (igy is gyorsitjuk az oldal betöltödését, és ha wowhead véletlenül elérhetetlen lenne akkor sem
fog találkozni a felhasználó folyamatosan töltö képernyövel)
- wowhead   kapcsán még  megjegyezném  az async  taget, amivel  parhuzamosan tudjuk betölteni a  wowheades  szkriptet  (http://ie.microsoft.com/testdrive/Performance/AsyncScripts/Default.html)  -- szinte az összes   böngészö  támogatja
- menü  "onClick="location.href = 'index.php?p=hirek';"   cseréld le szépen    href ekre.. egyrészt a google is jobban  nézi ezt, és igy nagyobb sikerrel indexeli be az aloldalakat, másrészt minek használnál js-t  ha nem muszáj
- érdemes egszer definiálni a document ready részt, nem kell minden 100. sorba 
-
$(document).ready(function() {

for(var b=1;b<50;b++)
{
$('#x'+b).slideUp(500);
}
});
}
nem  lenne egyszerübb csak egy classt definialni es nem kellene  egyenként  végigmenni az egészen_ vagy alapbol az osszeset  display:hide  -al megoldani?


Xavvy

Hello mindenkinek, csak most láttam,hogy van fórum a BpWoW-ról.
Gyors leszek:
A BpWoW Weboldala NEM tölthető le internetről, ellenben megvásárolható.

Köszönöm abbas a tanácsokat, többé-kevésbé megfogadtam őket. :)

A többi rosszmájúnak: Nincs közünk orangen-hez.
Továbbá: 11 fővel estünk neki a NAGYOBB adatbázishibák javításához.Ilyenek a bugos questek, esetleg rosszul működő spellek, ilyen a paladin Judgment problémája is. Hiányzó mobokat lespawnoltuk, ebből is rengeteg volt, tehát ha belegondolsz nem sok az a 2k+.

Továbbá: Mists of Pandaria - Egy kezdetleges TC434to505 emulátorunk van, ez több sebből vérzik ezért nem raktuk be. Egyrészt nem tudjuk mennyire lenne instabil egy ilyen klienssel másrészt rettentő hiányos Pandaria is, harmadrészt, egy Cataclysm content se elérhető még így se.Jó lett volna átállni, de sajnos le lett szavazva az ötletünk a többiek által.

Nyitok egy témát, ha esetleg valaki (pl. orangen) vásárlási szándékkal rendelkezne.

FantasyGFX

Craftedweb unalmas és egyben szar. Ugyan ezt gondolom a Fusincms-ről is már minden kutya szar oldalakon az van és unalmas designeket csinálnak rá...

Zolee

Idézetet írta: FantasyGFX Dátum 2013 május 06, 11:53:29 DÉLELŐTT
Craftedweb unalmas és egyben szar. Ugyan ezt gondolom a Fusincms-ről is már minden kutya szar oldalakon az van és unalmas designeket csinálnak rá...

Egyetértek. Jó, érthető, hogy nem mindenki tud sajátot írni, de akkor írassa meg pénzért valakivel, vagy baráti áron, esetleg közelebbi ismerőstől, ingyen. Az még ráadás, hogy Photoshop ismerete is szükséges hozzá.

Powered by EzPortal