Kalandorokwow 2.4.3

Indította hean17, 2013 május 05, 07:57:26 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

hean17

                                                                          üdv Kalandorok
                                 hoztam nektek 1 szervert ami a régi időkre emlékeztet a bc korszak
                                       ölés 10 küldik 15 gold 15 repu 5 szakma 3 felvehető szakmák 3
                              szerveren instant griff es van insták 5 player normail és hc 100% alékosak
                                     ah-bot napokban befog kerülni sok szeretettel várunk  mindenkit..
                                             
                                                     http://kalandorokwow.vng.hu/news.php


Nyhunti

Sajnos nem tudtam az egészet egy levegő vétellel végig olvasni. A szerver tulaj nem tudta mire költeni a pénzét, vagy ezt komolyan gondolta?
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

FantasyGFX

Off: Nem értem azokat az embereket akik ilyen neveket adnak a szerverüknek, hogy "Kalandorok" vagy esetleg kukorica mező stb...stb... ha már szervert akarnak csinálni az egyik legfontosabb a név jónak kell lennei passzolnia kell a szerver stílushoz is.
UI.: 2.4.3 az a problem igen egyik legjobb kieg, de kevesen játszanak rajta és ha valaki 2.4.3 játszik az nem magyar szerveren nyomja.

Powered by EzPortal