Mi a helyzet ?

Indította Raisen, 2013 május 15, 06:30:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Régóta nem kérdeztem a közösségi életről itt mostanában tehát pár kérdést feldobok, hogy képben legyek.

Mi történt a TFM el ?
Milyen a közösségi élet ?
Régi tagok mennyire járnak még fel ?
Szerverek még nyílnak meg wowra, ha igen milyen élettartammal, minőséggel ?
Nyitnak-e még érdekes témákat ami nem copy ?
Az új tagok mennyire kupálódtak ki és milyen az értelmiség ?

Röviden ennyi kérdésem lenne a távollétem alatt történtekről.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Én már lehúztam a rolót. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Gameka


NevemSenki

Itt a fórumon sokat tanultam. Csinálgattam dolgokat, ami akkor senkit sem érdekelt....

Ma például csináltam egy hegesztőt. És ez nem tartott napokig....
Ennek kicsit több haszna van mint a MOP-nak, vagy a teleport NPC-nek... vagy a Jump Event-nek. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Gameka

En spec meg mindig nem adtam fel az SC2 emulator otletet es mar azota szenvedek, miota a BETA a kezembe kerult, de meg egy sikeres auth sem sikerult, de meg sem adtam fel! :D egy szep napon sikerulni fog, erzem/tudom! :D

Szilárd

Sajnos érzékelteti itt is a hatását a World of Warcraft hanyatlása, hiszen maga a fórum eleinte erre épült, ennek a témának az érdekeltjeit vonzotta és tartotta meg egy jó ideig eléggé szép létszámban, azonban a mai napra átváltott globális témakörű fórummá, ahol természetesen még mindig a WoW a fő téma változatlanul, de ez már senkit sem érdekel úgy igazán. A leírásokat már körülbelül fölösleges elkészíteni, hiszen a ~10 emberes konstans látogatótáborból 2-3 személyt érdekelnek ezek a dolgok csak.
Más, a C-től idegen programnyelvek szintén kevés embert foglalkoztatnak itt, hiszen a fentebb említett témában nem tudják alkalmazni őket. Persze ezt nem mindenkire értem, hanem csak azokra, akik ilyen irányban orientálódtak inkább.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Raisen

Köszi a gyors választ :) Akkor nem annyira fényes a helyzet.

Mostanában én sem vagyok 2 játék van a gépen lol és a battle of the immortal ezeket sem tudom kihasználni szóval már nem kötnek le a játékok ezért én végleg abba hagytam a szerverezést és minden játékgrafikához kapcsolódó dolgot. Arra gondoltam inkább yt-n töltögetek fel zenéket meg lehet tutorialokat zenekészítéshez, mert azt már lassan 8 éve űzöm és ez az egy dolog amit még nem hagytam abba :).


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Gameka

Engem spec erdekelne, hogy tudok ugy videot felrakni yt-ra, hogy alatta van zene, es nem tiltja le egybol vedett tartalom cimszo alatt? :D

Raisen

#8
Pitch bend-nek hívják, de elég sokat így is felismer már. A lényege, hogy a számot megnyújtod kicsit és még jobban érthetően a hangok feljebb kerülnek + annyival amennyit ráteszel. Most, hogy megemlítettem yt-t ez lesz az intróm.

http://youtu.be/YBDi1CzAOdU


Update:

Nem tiltják, le ha a videó alatt levő szám  nem teljes egészében megy pl játék vagy azon része illetve, ha remixet készítesz belőle csak feltüntetik az előadót max pár ország kérvényezheti, h ott ne tudják megtekinteni, de a csatornád állapota nem romlik ettől és nem kapsz semmilyen szankciót.

Régi csatornám is él tessék http://www.youtube.com/user/VirusIndigo2

Milyen régi számaimat találtam ott meg :D 2010-11 és kb 2 évvel azelőtt csináltam őket csak akkor nem yt-ztem meg eléggé más volt.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal