Pandashan 5.0.5 Wow Server

Indította Roamer, 2013 május 28, 09:00:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Sziasztok!

Nem tudom illik-e más szerveréről vélemény topicot nyitni, de erről szeretnék! :)
Még csak 3 napja játszok a szerveren, de már van egy 21-es Pandaren Monk-om....
Nekem nagyon tetszik a szerver, úgyhogy hatalmas nap respect az üzemeltetőnek, mivel egész szépen és gyorsan rendbeszedik, ahogy elnéztem. Kisebb bugok küldetéseknél, illetve NPC-nél vannak, de ezeket egyéb módon küszöbölik ki.

Ha esetleg valaki még gondolkozik rajta, hogy jön, az JÖJJÖN, mert annak ellenére, hogy milyen gyorsan megjelent a szerver, játszható rendes MoP szerver! :)

Ezen felül szeretnék érdeklődni, hogy van-e elérhető magyar klán fenn, mivel akárhogy faggatom a General és egyéb chat ablakokban a népet, senki nem válaszol, hogy hordánál van-e magyar klán!

Üdv: Roamer (in game: Hatsuho)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Gho$t

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/226167_419434454802250_1388113088_n.jpg

Mists of Hungaria (Horde)

Hungarian Knights (Alliance)

Annyi a teendő, hogy kikell keresni melyik szerveren van ez a 2 guild ;)

Forrás: Pandashan Facebook oldal

zoltta

már én is nyomulok igaz régóta van rajta jó pár karim csak eddig nem tudtam h merre vannak értelmes arcok :)

Roamer

Engem a minap felvettek a Kingdom of Heaven klánba :) ez egy magyar hordás klán :) szép számmal vannak és magas szinten :D meg nagyon rendesek ;) :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zoltta

Taran realmon van még a Hungarians több mint 340 karival :)

Avete

Üdv valaki tudna nekem segíteni letöltöttem a honlapról a launchert elindítom minden kafán megy felrakja a clientet bejön a játék beírom az accountomat connecting és megáll nem megy tovább

Roamer

Olyant szokott nálam is csinálni... Valamiért eszméletlenül laggol a szerver manapság, meg sokszor DC-zik és utána nem enged vissza... Van hogy 10-15 percet kell várni rá, hogy felengedjem :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zoltta

Az én megoldásom mikor sokáik csatlakozik kilövöm  a wow.exet és újra elinditom és aztán már jó :D


FantasyGFX


Avete

Melyik realmon érdemes karit kezdeni? Hol van több magyar?

zoltta

Idézetet írta: Avete Dátum 2013 július 13, 04:14:03 DÉLUTÁN
Melyik realmon érdemes karit kezdeni? Hol van több magyar?


Taran'Zhu - International

itt keresd a Hungarians klánt  LvL 25 , 619 player van bent, naponta online változó 15-30 közt volt már felette is.


Van mellette még  magyar klán de a nevüket ne kérdezd :D

Powered by EzPortal