Main Menu

AzerCMS Templates

Indította Roamer, 2013 június 07, 07:38:23 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Roamer

Sziasztok!
Elkezdtem újra próbálkozni a témák összeállításával, mivel felkértek egy szerverhez. Egyenlőre ezt készítettem és szeretném a véleményeteket kérni, hogy jól néz-e ki.


Alul ami van üres rész, az azért van ott, mert a hírek ott tud folytatódni, illetve a hírek összecsukható :)
Ezen felül, ha valakit érdekelnek, akkor még csinálni fogok két MoP-os témát, illetve néhány cataclysm|wotlk|tbc|classic|warcraft témákat :) ;) De csak ha lesz igény rájuk :D

Üdv: Roamer
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Roamer

A második MoP-os téma, ami szintén felkérésre készült el anno, a kiegészítő megjelenésekor sajnos elveszett, de újra nekiálltam és a régi sémát követi:


Igaz lesznek rajta alakítások, mivel azóta amióta ezt próbáltam készíteni, sokat fejlődtem :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zoltta

Hali. a Felső alakul, de az alsó az Craftedwebes téma a kettő más téma már :)
De összevetve jó majd megnézzük az enyémet is :P

Pár javaslat - Híreket rakd hézagosabbra - slideshownak keress másik helyet nagyon lent van :D a másik fent a menünél a wörös háttérben a fekete nem igazán kóser :)

Roamer

Hmmm... pedig úgy rémlik, hogy az alsót is Azer-el csináltam XD Akkor lehet rosszul emlékszek XD
A menüben a betűk azért feketék, mert ha ráviszed az egeret, akkor képet vált és fehér lesz a betű :) valamint a slideshow azért került annyira lentre, mert felülre nem tudtam volna szépen bepasszintani ^^" illetve úgyis csak kevésbé lényeges dolgok szoktak rajta lenni :) mármint a hírekben úgyis közzéteszik részletesebben, ami a slideshow-ban van :)
De köszönöm az észrevételeket, megpróbálom korrigálni :
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

FantasyGFX

Így van az első Azercms a második pedig Craftedweb.
Mellesleg az Azer mostani default témájábol nem lehet valami nagyot átalakítani szar az egész ahogy van, de sunyi módon én leportoltam Zafire fizetős témáját :PPP ( http://demo.azer-cms.com/ )

Roamer

Szerintem mindegy milyen egy default template, ha akarja az ember úgy is szét tudja szedni és összetenni ha akarja :) ;)
Viszont ez a téma, amit linkeltél nem rossz :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zoltta

Idézetet írta: FantasyGFX Dátum 2013 június 14, 08:38:34 DÉLUTÁN
Így van az első Azercms a második pedig Craftedweb.
Mellesleg az Azer mostani default témájábol nem lehet valami nagyot átalakítani szar az egész ahogy van, de sunyi módon én leportoltam Zafire fizetős témáját :PPP ( http://demo.azer-cms.com/ )





Ezzel ayi a god, hoy nagyon sötét az egész :D




am ha ayira sunyi vay a slideshow kódjait megadhatád... :D

FantasyGFX


Powered by EzPortal