Ingyen WoW Host!!!!

Indította rexol, 2013 június 24, 07:24:43 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

rexol

Kedves tagok. A csapatunk VTeam úgy döntött, hogy két lelkes felhasználónak WoW szervert biztositanánk ingyen, ez azt jelenti nem kell fizetni, de azért egy két kitételünk van, de az már részletkérdés. Csak komoly projetkenek szeretnénk hozzáférést biztositani. (webszerver,ftp,e-mail,sql)  Akit estleg érdekel az irjon egy PM-et vagy e-mail a dante5549@gmail.com-ra.

Azzeroth

2 hozzászólásod van.
én nem bíznék benne...

főleg azok akik php html tudással nem rendelkeznek...

Idézetet írta: rexol Dátum 2013 június 22, 11:47:34 DÉLELŐTT
Sziasztok.  Olyan emberek segitségére lenne szükségem akik értenek kicsit php msql e107 wordpress webrádió stb.. Egy multisite ot szeretnék nyitni , kis hostingal karöltve. Akit esetleg érdekelne a dolog az dobjon egy e-mailt a dante5549@gmail.com -ra , vagy irjon egy privátot köszönöm.

rexol

Most ezt miért is mondod? Mi önszántunkból segitünk, hozzá teszem INGYEN, nem kell neked szervert se vps bérelned azért hogy szervert csinálj,, én nem értem ebben mi a rossz, de te biztosan tudod. Jah és atól függetlenül hogy egy másik topicban segitséget kértem még nem az jelenti hogy nem érünk hozzá,, csak tudod 1 ember nem váltja meg a világot, de ezért tartunk mi itt mert egyből a rosszat nézzük...

Aimedshot

Én azt a hozzászólásos részt nem értem (2 hozzászólásod van.én nem bíznék benne...)     most ezt nem értem,tehát ha pl idejön 1 profi programozó és pont most regisztrál az IQja meg 2x annyi mint a tied és pl 1 hozzászólása van akkor már benne sem bízol vagy egyből le nézed?

rexol

#4
Én csak segiteni szeretnék, én is csináltam régen wow szervert, de nem volt elég erőm és energiám csinálni. Ha másnak van akkor itt a lehetőség mi a csapattal bitositunk mindent. ...

NevemSenki

Én sosem nézem azt hogy kinek hány hozzászólása van. Az ajánlat érdekesen, de vonzóan hangzik.
Én jelentkeznék, de mégsem teszem. Ha kicsit utánam nézel, vagy esetleg már láttad egy két hozzászólásomat, észrevehetted hogy nálam már nem kell átírni a realmot, és nagyban közrejátszik a Magyar kliens is.  Ez nem csak " (webszerver,ftp,e-mail,sql) " takar, hanem hatalmas tárhelyet is a telepítőfájloknak, a weboldal kiegészítő mellékleteinek, nem beszélve az UDP tracker működtetéséről, stb... A weboldal maga minden összetevővel együtt! , 8 Gb. És ebben még nincs benne semmi más.

Itt semmi sem a hozzászólások számán múlik. Mert én is egy 12 hozzászólással rendelkező volt tag pár bejegyzését elolvasva kanyarodtam el a kliens felé, és törtem át minden határt hogy a célomat elérjem.

Aki tud az segítsen a másiknak. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

rexol

Teljesen egyetértek veled.. Mi csak azért szerettük volna feljanlani , mert most van egy szerverünk amit 10% ban sem hasznalunk ki,, akkor miért ne segitenénk. Az ajánlatunk még mindig áll. Legyen wow aion minecraft szerver, az ajánlat él..

Asus5

hmm engem érdekel ne a dolog :) jó lenne mi kis csapatunknak rengeteg tervünk van már régóta csinálgatjuk a szervereket kis házi szervereken. Most kezdünk bele cata projectbe de gondolkodunk a tbc-n is... 

rexol

E-mail-en vedd fel a kapcsolatot velem és beszélünk...

Fradista


rexol

Jelenleg nem.. betelt a pályázat...

rexol

Sziasztok..!!!

Megnyilt 1 férőhely WoW hostolásra ,, csak komoly érdeklődők irjanak, akikre van értelme időt szánni.. Bocsánat a nyers fogalmazásért, de belefáradtam a vérpistikékbe.. Akit érdekelne a dolog az irjon itt privátban....

Powered by EzPortal