Vteam WoW Szerver TBC 2.4.3

Indította rexol, 2013 július 06, 09:01:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

rexol

Kedves Playerek & Fórum tagok!!

Ide kérnénk, minden pozitiv és minden negativ hozzászólást. Köszönjük.


Vteam Staff

Nyhunti

BC? Akik jelenleg ott játszanak már letelepedtek egy régebben futó neves szerverre, és aligha mennének el egy frissen nyíltra.

A weblappal kapcsolatban azt tudom mondani, hogy tele van fölösleges infóval, néztem hogy van-e valami link ami átirányítana csak a WoW szerver weblapjára de semmi ilyet nem találtam.

Engem érdekelne mi volt a terv, illetve mi a tervetek a jövőben.
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

rexol

A link a fenti mozgó banneren van. A terv hogy több játékkal valamint filmekkel foglalkozunk majd. A WoW csak egy mellék szál, ha nem is jönnek playerek a mi barati korunk jol el lesz rajta 10-15 fő. Szeretnénk még több szervert is csinálni más játékokkal.. Röviden ennyi..

Nyhunti

"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

rexol

Nagyon szépen köszönöm.. legnagyobb bajuk, hogy ilyen sok projetre kevesen vagyunk. A wow ra még elegen, de hogy a többit is "felso" szinvonalon tudjuk folytatni ahoz már kevesen.. Pár emberre még szükségünk lenne..

Devis

Én lehet hogy majd felnézek. :) Régóta keresek valami értelmes BC szervert. :) Lehet még tudok is segíteni 1-2 dologban, habár már kicsit régen foglalkoztam wow szerverekkel, de a tudás nem vész el :D
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

rexol

Köszönjük szépen.. Sajnos még üresedés van ,de nagyon de a szerever kitartó az üzemelése folyamatos lesz.. Egy BC szerverre szerintem mindig van igény, a web még kiván egy kis fejlesztés, de sajnos több szálon viszünk más projekteket is most ennyire volt erőforrás, de a célnak jelenleg megfelel...

Powered by EzPortal