FusionCMS UPDATE!

Indította zoltta, 2013 július 12, 02:23:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zoltta


rasocsabi

megint csinálhatnál egy ilyesfajta műveletet :D

Blazer

Azert van ami most van, mert Jespre és Kjanko azon vitáztak, hogy ingyenessé kell tenni, mert már neten is fennt voltak le lehet tölteni a cms-t és Jesper átadott minden Kjankonak ő pedig ingyenessé tette és valjuk be igaza van neki, mert 60 dollárért elöször megérte de, hogy már neten is fennt van senki se vette volna meg és így a jó, hogy ingyenessé tette mondjuk azon keres egy kis plussz pénzt, hogy a témák pénzbe kerülnek ugyan úgy.

rexol

Én feltöltöttem a fuzion cms-t kicsit át is szabtam ,de rohadt lassú ám, és nem tudom miért a css be szétnéztem de ott minden rendben, mi miatt lehet még atom lassú ? lehet rossz apache szervert használok vagy sql miatt lenne lassú ?

zoltta

Idézetet írta: Blazer Dátum 2013 július 14, 12:33:47 DÉLUTÁN
Azert van ami most van, mert Jespre és Kjanko azon vitáztak, hogy ingyenessé kell tenni, mert már neten is fennt voltak le lehet tölteni a cms-t és Jesper átadott minden Kjankonak ő pedig ingyenessé tette és valjuk be igaza van neki, mert 60 dollárért elöször megérte de, hogy már neten is fennt van senki se vette volna meg és így a jó, hogy ingyenessé tette mondjuk azon keres egy kis plussz pénzt, hogy a témák pénzbe kerülnek ugyan úgy.

tudtommal Jesper már több hete eladta a céget, mert ott ahol él túl fiatal, hogy a nevére szólo paypal számlája legyen és addig az apja nevére volt.

zoltta

Idézetet írta: rexol Dátum 2013 július 14, 01:23:08 DÉLUTÁN
Én feltöltöttem a fuzion cms-t kicsit át is szabtam ,de rohadt lassú ám, és nem tudom miért a css be szétnéztem de ott minden rendben, mi miatt lehet még atom lassú ? lehet rossz apache szervert használok vagy sql miatt lenne lassú ?



ezt énis tapasztaltam, de az okát én sem tudom :D

rexol

Kicsit állitottam a képek méretén ezt azt kivettem, de ugyan olyan volt az elején, viszont ha eltelik 1-2 perc és rendesen betölt mindent a cms akkor már nincs vele gondja. Elején mikor tölt az oldal akkor gáz, de jobban beleásom magam mi miatt lehet..

AximCore

Idézetet írta: rexol Dátum 2013 július 14, 01:23:08 DÉLUTÁN
Én feltöltöttem a fuzion cms-t kicsit át is szabtam ,de rohadt lassú ám, és nem tudom miért a css be szétnéztem de ott minden rendben, mi miatt lehet még atom lassú ? lehet rossz apache szervert használok vagy sql miatt lenne lassú ?

Nem szereti a windowst :D, am nálam linuxon nem tapasztalható ez a lassulás. Meg lehet XAMPP nem tesz jót e ügy érdekében, meg éles szereveren ??... ( persze lehet, hogy csak véletlen van ott az a favicon ) :D
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

rexol

. :D és igen server 2003 xampp kombo,, de eddig nem tapasztal semmi lassusálst hibát més aplikációval kapcsolatba.. De hát ki tudja...

Blazer

#24
Sylvanas témád szép főleg a háttere, de viszont a menün alakíts még tegyél alá valami jobb textúrát vagy esetleg az oldalára valami díszt van is valahol nekem megtalálom be is linkelem ide. Az alap Sylvanas téma meg egy nagy szar értem miért 3 $ :'D mondjuk meg se éri az árát de mind1...

Na meg is vannak a díszek:




zoltta

Idézetet írta: Blazer Dátum 2013 július 19, 09:48:44 DÉLELŐTT
Sylvanas témád szép főleg a háttere, de viszont a menün alakíts még tegyél alá valami jobb textúrát vagy esetleg az oldalára valami díszt van is valahol nekem megtalálom be is linkelem ide. Az alap Sylvanas téma meg egy nagy szar értem miért 3 $ :'D mondjuk meg se éri az árát de mind1...

Na meg is vannak a díszek:






köszi :) , de am lehet késöbb tovább fejlesztem ezt kb 2 hónapja csináltam :)


Locutus

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy az én gépemen van 2 emulátor. Egy LK és egy TBC. A weblaphoz hozzá tudtam kapcsolni mind a 2 tőt realm alapján. Csak az a gond hogy  account készítésnél csak LK hoz teszi be az accountot. TBC hez nem tudok accountot készíteni vele. Van valami megoldás??

Üdvözlettel Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Blazer

User Panelba átállítja az expansion-t

Locutus

Probáltam... Az a gond hogy 1 auth ot kapcsolt csak hozzá. Az a kérdés hogy egy másikat hogy tudnék? Mer a tbc hez külön van az auth is. Így csak a LK hoz van hozzákapcsolva...(Úgy értve az auth adatbázist). De a TBC hez meg csak characters és world öt tudok kapcsolni. És hozzá kéne hogy kapcsoljam az auth adatbázist is.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

zoltta

Idézetet írta: rasocsabi Dátum 2013 július 13, 03:27:24 DÉLUTÁN
fusion témát azerre nem írnál át? megvenném :D



adsz webcimet, ftp-t, fusion témát és megbeszéljük :D

( Mivel én weboldalon keresztül csinálom a design-t és nem egyböl Photoshoppal ) :D

Powered by EzPortal