FusionCMS UPDATE!

Indította zoltta, 2013 július 12, 02:23:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Blazer

Unatkozásból szoktam PSD fájlokat csinálni Fusion CMS-re is akár.

Blazer

Idézetet írta: Locutus Dátum 2013 július 24, 11:17:36 DÉLELŐTT
Probáltam... Az a gond hogy 1 auth ot kapcsolt csak hozzá. Az a kérdés hogy egy másikat hogy tudnék? Mer a tbc hez külön van az auth is. Így csak a LK hoz van hozzákapcsolva...(Úgy értve az auth adatbázist). De a TBC hez meg csak characters és world öt tudok kapcsolni. És hozzá kéne hogy kapcsoljam az auth adatbázist is.

Na szóval minden egy helyen van kivéve a TBC auth. Na fuh szóval azt hiszem, mert most így kivülröl nem emlékszem mikor telepítenéd akkor csináld azt, hogy megkérdezi az authnál a hostot ha külön van akkor annak a host-ját irod be amelyiken az auth van.

Ha jól értelmezem..

Locutus

Nem. Egy hostnál van minden. Szóval az én gépemről megy minden. Ezzel nincs gond. Csak az LK nak külön van auth adatbázisa, és a TBC szervernek is külön van auth adatbázisa. Amikor telepítettem a Fusion CMS t akkor csak az LK auth adatbázisát kapcsolta hozzá. Realmként hozzá tudtam adni(Mert az online t a charactersből meg a world ből nézi.). Csak ezt kérte a TBC hez. Ha kérne auth adatbázist is hozzákapcsolnám és menne. De nem kér és az a gond hogy így TBC re nem lehet regisztrálni. Nem tudom jobban elmondani. Ha kell küldök képet vagy adok hozzáférést.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Blazer

Idézetet írta: Locutus Dátum 2013 július 25, 12:54:06 DÉLELŐTT
Nem. Egy hostnál van minden. Szóval az én gépemről megy minden. Ezzel nincs gond. Csak az LK nak külön van auth adatbázisa, és a TBC szervernek is külön van auth adatbázisa. Amikor telepítettem a Fusion CMS t akkor csak az LK auth adatbázisát kapcsolta hozzá. Realmként hozzá tudtam adni(Mert az online t a charactersből meg a world ből nézi.). Csak ezt kérte a TBC hez. Ha kérne auth adatbázist is hozzákapcsolnám és menne. De nem kér és az a gond hogy így TBC re nem lehet regisztrálni. Nem tudom jobban elmondani. Ha kell küldök képet vagy adok hozzáférést.

Jaaa vágom hát ezt úgy tudod megoldani, hogy újra felteszed és mikor a realmot állítod be hozzá adsz még1 realmot és ennyi ott meg kérni fog mindent újra

Locutus

Szia!
Újra tettem de új realm hozzáadásánál sem kérte az új auth db t.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

zoltta

Idézetet írta: Blazer Dátum 2013 július 24, 08:36:15 DÉLUTÁN
Unatkozásból szoktam PSD fájlokat csinálni Fusion CMS-re is akár.

tudsz képeket linkelni h milyeneket csinálsz ? :)

Blazer

Idézetet írta: zoltta Dátum 2013 július 25, 08:26:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Blazer Dátum 2013 július 24, 08:36:15 DÉLUTÁN
Unatkozásból szoktam PSD fájlokat csinálni Fusion CMS-re is akár.

tudsz képeket linkelni h milyeneket csinálsz ? :)

Persze, hogy tudok holnap teszek is fel, mert jelenleg Pesten vagyok

zoltta


zoltta

#38
Pár munkám

























Frissebbek!











Roamer

#39
Azt nem tudjátok véletlen, hogy miért nem akarja a bridge-ot használni? Olyan, mintha nem ismerné fel a prefixet. Pedig be is állítottam nála és fel is van téve a fórum. prefixnek a phpbb_ van beállítva, a fórum pedig egy forum mappában van. Adatbázis beállításoknál beállítottam így:

<?php

$config['use_forum_bridge'] = true;

/**
* Default support:
* phpbb, ipb, mybb
*/
$config['forum_bridge'] = "phpbb";

$config['forum_database_hostname'] = "localhost";
$config['forum_database_username'] = "root";
$config['forum_database_password'] = "****";
$config['forum_database_name'] = "forum";
$config['forum_table_prefix'] = true;

Hibának azt írja ki, hogy: Table 'forum.1users' doesn't exist

Elképzelhető, hogy nem ismeri fel a prefix-et? Ha igen, akkor tudnátok segíteni, hogy hogyan kell beállítani?
Válaszotokat előre is köszönöm! :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Roamer

#40
Sziasztok!

Megoldottam a kapcsolatot, azonban valamiért a weben regisztrált tagok nem látják a postokat. Ez mitől lehet szerintetek? Próbálok rájönni, de néztem admin részben az engedélyeket és ott nincs korlátozva :/

Edit: Megvan a hiba! Az van, hogy a weben regisztráltakat nem érzékeli regisztráltnak a fórum, hiába van elkészítve a felhasználó. Szerintetek ezt hogy lehetne kiküszöbölni?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zoltta

mivel a fusionhoz még nem adtak ki olyan modult amivel össze lehet hozni egy adott forum motort :)

NevemSenki

Az én logikám szerint.

Reggelsz egy oldalon, ami össze van kötve a forum regjével. Na most, az egy adatbázis táblában egy sor.
Először is nézd meg, hogy mi a különbség a [ FÓRUM ] adatbázisában lévő, fórumon regisztrált felhasználó, és az oldalon regisztrált felhasználó adatai között.

Valami különbségnek kell lennie, mert az egyik látja, a másik nem.

Végy két accot, egyet ami látja, egyet ami nem. Hasonlítsd össze adatbázis téren az adatokat, és ki fog jönni a hiba elméletileg.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zsolikacska

Szevasztok!  Valaki adna nekem 1 linket mert a fenti behalt (legalábbis nekem nem nyitja meg)    :(

zoltta


Powered by EzPortal