WoW szerver hosting - 3.3.5

Indította Explo, 2013 július 19, 09:40:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Explo

Sziasztok,

Azzal a kérdésekkel fordulnák a még aktív WoWEmufos fórumozókhoz, hogy jelenleg melyik a "legjobb" és legaktívabb hosting Mo.-n , ahol minden körülmény adott egy 3.3.5-s WoW szeró futtatásához.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv, Explo!

Update: Légyszi csak olyan válaszoljon , aki tényleg tud nekem valami tanácsot adni , nem "megmondóembereket" keresek. Komoly projektről van szó , ha nincs megfelelő hosting , marad a VPS.
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Tudvari

Olyat keress, ami jó.

Egyébként amíg futott TFMWorld szerintem az volt a legjobb(a végénél nagyon el volt hanyagolva),de most már nagyon kevés wow hosting van.A VNG-nél vannak sokan,de állítólag leszarják az embert(lehet,hogy sok ügyfél,de kevés alkalmazott).Még az Espadat ismerem,mint régóta futó hosting.Régen Espadánál voltam,nagyon jó volt.MSN-n max 30 percen belül válaszolt,de ez 1-2 éve volt,így nem tudom.De nincs sok választék.
Egy olyan embert kéne megkeresni,aki most van Espadanál.

Explo

Köszi a választ , szerencsére már találtam egy remélhetőleg pont számunkra megfelelő VPS üzemeltetőt aki helyet biztosít a szerverünknek.
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Tudvari


zoltta

VPS = Vegyél Pénzért Szervert :DXD

Powered by EzPortal