LoL ≠ :)) (League of Legends)

Indította Nobody, 2013 július 27, 09:01:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nobody

WoW...WoW...WoW...nah de mi a helyzet a LoL(League of Legends)-al?:DKinek mi a velemenye a jatekrol?:D

Tudvari

Játszok vele,maga a játék alapötlete(warcraft dota) jó,de sok bug szerű dolog is található benne.

Locutus

Én is :D Aki nordicon van az barátnak felvehet ha kedve tartja :D LD Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Raisen

#3
2 éve kezdtem amikor nem volt annyira ismert akkor lépett ki a fizetős változatból, ha jól emlékszem wukong jelent meg akkor. Tökéletes volt a játék akkoriban tényleg rengeteg kombináció létezett és szinte mindenki ellen tudtál építkezni még support ként is. Ma már sajnos nagyon elrontották a játékot le van korlátozva a kifullozzhatóság említeném itt a life stealt, cd reduct, speed és szintén a cuccok is korlátozva lettek rengeteget kivettek ami nagyon jó volt és mostanában rászoktak (amire írtam elrontották) maga a karakter erős nem a cuccok amit veszel neki ezért nehéz megfogni itt egy példa atrox passzívba hp-t tölt és nem lövi a torony, ha bent lenne a régi force of naturel akkor addig neked is töltődne, mert combaton kívül sok hp/reg-et adott persze ezt rég kivették. Az alap kezdőcuccok ami nagyon jó volt junglernak és adc-nek levették a statjait ami miatt kötelezően szinte mindenkinek hasonló tallent/rune kell, hogy bírja life steal nélkül vagy makk ként behúzol az elején egy doble kill-t és vampiricet veszel 800 g értékbe. Régi itemekkel nem volt ballance gond, de mostanába össze vissza nerfelik a champeket és egyre több agyilag fogyatékos játszik a játékkal és én ezért hagytam abba kb 2 hónapja.

Mostanában csak Left 4 dead 2-vel játszok, mert ha ki is kapunk nem 45-50 percek mennek el feleslegesen. Nálam jelenleg ez a játék a favorit, mert nem cseszem fel magam itt max csak te lehetsz rossz nem a csapatársaid, mert ha profi vagy egyedül is letudod hozni az egészet. (Személy szerint nekem eredetiben van meg és, ha ti is játszotok ajánlom offical dedikált szerver host ként indítsatok meccset, mert akkor nem dob be egyetlen aviara vagy más feltört kulcsos verziós játékosokat, akik megvették többnyire értenek hozzá :) )

Lolra vissza térve, ha választani kellene inkább lol mint dota.

Dota 1 az az wc3 dota nem a blizzard kiadása, hanem egy szabad fejlesztő a frozen thronera fejlesztett egy mapot ami a dota nevet kapta így akárki felhasználhatta idáig még a valve megvette a dota map fejlesztőét ami miatt fenyegette is a blizzard, hogy az ő játékuk forrásába nyúlt bele amire elkészítette (mondjuk kérdezhetném akkor miért nem vette meg a dota fejlesztőt eddig nem mai darab az a map :) Persze ami sikeres a közösségben egyből perlik, hogy övüké legyen a sok lóvé).
Sima dota nekem bejött persze kicsit elavultnak számít már, de hogy kijött a kettő nem kérdés, hogy nagyobb fejes cég nyúlt hozzá, mert elrontották.

Amit kis fejlesztők csinálnak egy darabig lehet nem szuper grafikával, de minden passzol ahogy felvásárolja egy nagyobb cég über grafikát pakolnak alá de a játékélmény valahol a béka segge alatt van.

Dota2 is megvan eredetiben kb 1-2 óra játékidő van benne, mert olyan gusztustalan alkotás lett az első részhez képest szóval ha kérdés lenne inkább LOL mint dota, de ha jól tudom az is ingyenes lett.

Észre vettem mostanában egyre rosszabb játékok jönnek ki le is írnám milyen kategóriában indulnak nálam.
A. Lerágott csont még megrágva egy párszor és kiköpve.
B. Rövid játékidő.
C. Nincs sztori játékélmény csak űber grafika.
D. Retardáltnak nézik a játékost és csak 2-3 gomb kombinációval quick eventekkel dobják fel.

Utoljára játszott játékom ami egyjátékos módban lefoglalt és tetszett Remember Me. 3 év fejlesztése alatt egy kezem elég lenne megszámolni hány alkotás tartalmazott új dolgokat és jól összerakva.

Persze ez mind a befektetett pénzről szól kevéssel dolgozzunk a bevételből így több jut nekünk.
Szerintem így folyhat a fejlesztés pl codnál ami már 4. 5. éve rágja ugyan azt a csontot.

Főnök legyen valami új mód a játékhoz vagy karakter és vigyünk bele csavart ?
Főnök kérdése: A régi játékunk fejlesztéséből feltudjuk rá használni a scriptet és az animációkat ?
Nem sajnos újat kell írni.
Főnök: Szerintem nincs szükség jó lesz az ezelőttiből dolgozni.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

kagebunshin

Én is kb akkor ismertem meg mikor ingyenes lett. Akkor kipróbálás szinten játszottam vele, de mivel egyedül (random arcokkal) unalmas volt a baráti körömből nem voltak rá vevők, keresgélni meg nem szerettem volna ezért abba is hagytam. Aztán úgy egy éve az ismerőseimnek is megtetszett és el is kezdtünk együtt játszani. Szigorúan hobby szinten csak a szórakozás miatt, semmi ranked. Nekem tetszettek az újítások amiket a kihagyásom közbe csinálgattak, meg az elmúlt 1 év változtatásai is szerintem rendben vannak. Persze bugok előfordulnak, de szerencsére olyannal még nem találkoztam, hogy nem megy a spell, vagy rálövök valakire és semmi hatása nincs. Inkább olyanok, hogy betöltéskor kidob, vagy játék végén. Amik ugyan kellemetlenek ezt aláírom, de én túl gyakran nem tapasztaltam. Meg különben is csak az időmmel fizetek a játékért ezért úgy érzem számomra ez belefér.

Ami a balance-ot illeti. Nyilván 110 bajnoknál a tökéletes egyensúlynak még a közelébe sem lehet kerülni. Mindig lesz erősebb illetve gyengébb bajnok, illetve mindig lesz olyan ami a miénk ellen erősebb vagy gyengébb. Nem vagyok ugyan profi játékos, de sose azért kaptam ki, mert valaki erősebb championnal jött ellenem. Az meg, hogy nem lehet egyedül megnyerni egy meccset az csak egy jellemző ami valakinek bejön, valakinek nem. WoW-ba sem lehet végigvinni egy instát ha egyedül te tudsz játszani.

Végezetül pár szó a közösségről. Europe Nordic & East-en játszok, más szerveren nem voltam ezért csak erről tudok véleményt mondani. Legtöbbször ugyan ismerősökkel játszok és ha lehetséges igyekszünk úgy megoldani, hogy ne kelljen ismeretlenekkel menni, de nem mindig vagyunk pont 5-en, 3-an, hogy ez kivitelezhető legyen, illetve nagyon ritkán szoktam menni egyedül is. Hát nagy sajnálatomra a színvonal igen alacsony. És ezt nem arra értem, hogy gyengék a játékosok vagy rosszul játszanának. Én is sokat hibázok, Másnak is elnézem. Nem ez a legnagyobb baj. Ami engem leginkább zavar, a játékosok magatartása. Pedig a summoner's code-ba nagyon szépen össze van gyűjtve hogyan is illik és illene viselkedni egy ilyen játékban. Nem írok példákat biztos mindenki találkozott már ilyenekkel akármelyik hasonló multis játék esetén. A szerverünk leginkább a lengyeleket szidják, de nagy sajnálatomra jobban szót értek egy külföldivel mint egy magyarral. Ami nagy szó, mert angolul csak pár előre betanult mondatot tudok.

Összességében szerintem egy jó, ingyenes játék, amit vagy ismerősökkel éri meg játszani vagy ha solo-ba vagy akkor figyelmen kívül kell hagyni a trollokat.

Aki pedig szívesen játszana velem/velünk, az engem Haruszame néven megtalál a korábban említett szerveren. Kis csapatunk nem állandó 11 főből áll akikből 8-at személyesen is ismerek.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Raisen

#5
Én személy szerint tényleg meguntam. Régi accom 1100 win körül hagytam abba, több mint 90 champ megvolt és meguntam a játékot nem volt már miért játszani rankedra meg nem tudtam ismerősökből csapatot össze rakni, mert nem volt elég skilljük oda solo 30/40 ranked kell és mellé 800 körüli classic win, hogy valamennyire értsen ahoz amivel rankedezni akar. Diamond ligába már igen brutálisan játszanak. Nocturneval közel 400 meccset játszottam classicon és úgy szétvertek 1v1, hogy csak pislogtam.

Account sorsa az lett eladtam ismerősömnek és kezdtem pár hónapra rá másikat azt is kihúztam 30 ig teljesen be runáztam ami kell és megint meguntam :\ Vlad és noc volt a favoritom a játékban. Egy 2012 év közepi videóm még megvan a régi accomról majd feldobom.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Tudvari

Mi a haverokkal 200-300 norm win között vagyunk,ranked 5v5-ben csak 4-et játszottunk kb.,mert van pár retardált haverom,de 3v3-ban már mennénk át silverbe,de az utolsó 3 meccsből sosem jön össze 2 win.

Powered by EzPortal