Legujabb db re npc creator

Indította azgard, 2013 július 28, 03:33:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

azgard

Sziasztok tudnatok mondani olyan npc creatort ami jo a legujabb adatbazisra is ?
Ahogy nezem eleg nagy valtozas van db bol megcsinalni peddig nehezebb es lassabb.

Raisen

#1
Biztos van googlen keress rá, de van egy gyorsabb phpmyadmin felületen elég jó, duplikálsz egy npc-t vagy bosst átírod az id-it és az egyéb támadási cuccait amire akarod és mented.  Akkora mennyiségben úgy sem kell npc szóval felesleges a creator a vendor npcket meg egyszerűen duplikálod +1 idkkel és utólag átírod neveiket amire akarod.

Egyéb megoldás amit én használtam régen 1 npc-t megírsz 0 1 2 3 4 ilyen adatokkal kitöltve notepad ++ ba replaceled csak az adatokat egy idő után fejből fogod tudni melyik szám helyére mit rak. Összes npc kész egy dokumentumba berakod vagy beszúrod sql kezelőbe és lefuttatod.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

azgard

#2
Kosz a valaszt idovel belejovok :D
Esetleg le tudnad irni a notepad tartalmat telyesen vagyis ahogy te csinalod?

Raisen

#3
Sql kezelőbe megírom ott egyértelműen jelzi a táblákat és exportolom azt a rowot(sort) majd notepad ++ amit megadtam értékeket find and replace menüvel alakítom tehát keresse 0 és cserélje mondjuk 21100 id-re. Általában amit nem használsz az legyen 0 mind, mert az az alapérték, amit szoktál azt pedig számozd 1-vagy 2- végig.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal