S-LARD::Prompt (Command Line)

Indította Szilárd, 2013 július 23, 06:43:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szilárd

Sziasztok!

Nagy unalmamban belekezdtem egy parancssori program fejlesztésébe, jobb dolgom híján.
Ha gondoljátok nézzétek meg, próbáljátok ki.
Továbbra is bővítem, ahogyan azt időm engedi, szóval ne aggódjatok, ha valami parancs hiányzik.

Szükséges kellék: Java Runtime Environment (Nagyjából minden gépen megtalálható már. [lehetőleg a legfrissebb verzióval próbáljátok])

Itt tölthetitek le a legfrissebb verziót, ami a topik írása közben még 1.0.2.0 volt.

Itt pedig egy logot láthattok a programból. (Jelenleg még nincs rá parancs, hogy lementsétek, de ahogyan azt említettem folyamatos fejlesztés alatt van)

A fejlesztőknek szánt szekcióban tájékozódhattok arról, hogy hogyan is lehet parancsokat implementálni, és hogy milyen eddig beépített core üzenetekkel találkozhattok. (Hibaüzenetek, Figyelmeztetések, Egyszerű státuszüzenetek)

A forráskódokat itt találhatjátok meg.

Remélem, hogy tetszeni fog, ha kipróbáljátok, és ha esetleg ötletetek van újabb parancsokkal kapcsolatban, akkor azt nyugodtan írjátok meg.
Szívesen fogadok fejlesztőtársakat is, amennyiben kedvetek támad hozzá. Elég már csak az is, ha kreatív vagy. :D

Üdvözlettel,
Szilárd
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Szilárd

*nix supporttal bővítve lett (még nem teljes az update, de ki lesz építve nemsokára)

Szilárd
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Xilus

Nekem sincs túl sok elfoglaltságom így szívesen segítenék. :D Java-val nyár elején kezdtem el foglalkozni előtte C# volt inkább meg néha C++.
C#/Java

Powered by EzPortal