TrinityCore Source + Modelviewer Source = Static-Render

Indította NevemSenki, 2013 augusztus 27, 09:30:48 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

#15
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!!

De szerintem rosszat csomagoltál be. Mert ezek nekem is megvannak.
Ráadásul van benne még Pandaren háttér is, én pedig olyat nem adtam.
Vagy lehetséges hogy valahol félreértettük egymást, mert:

Nekem van 2 képem, ez a kettő:





Ezen két kép áll össze a weben egy teljes hátérré.
Ezzel csak az a baj, hogy mivel nekem van egy Render programom, így nekem a " karakter árnyék " helyett egy karakter lesz. ( A másik dolog pedig az hogy ezek Cata hátterek, nem pedig Wotlk! )

Ezen árnyék nem kell ( A pirossal kijelölt rész. ):



De viszont a külső kép sötétítése az kell, mert úgy illik majd bele az oldalba.
Ezen okból én fényképeztem úgy háttereket, ezek teljes hátterek. ( Kép + keret. )
Példa:


Nekem csak annyi kellene, hogy a felső rész és az árnyékot átvarázsolni valahogy erre a képre, és a méretét megváltoztatni a keret méretére ( 992x773 ). A többit én elintézem. Csak én nem tudok ilyen árnyékos átmenetet csinálni, se pedig átvinni a kép egy részét.

Mutatom a példát:



A felső részben benne van az eredeti keret felső része, ha kinagyítjátok az eredeti keretet akkor látni fogjátok a két kis pöcköt. Ami pedig körbe van keretezve, és be van vonalkázva, azt kéne sötétíteni.

Egy ilyet kéne belőle csinálni, csak árnyék nélkül ( A piros satírozott rész nélkül! ).



Szerintem így tisztább hogy mit szeretnék. Én fényképetem új képeket, így csak a felső részt, és az árnyékolást ( Nem a karakter körvonalának árnyékát! ) kéne átvinni. És átméretezni 992x773 -ra.

Ha én magyarázom hülyén, akkor elnézést érte, de már másként szerintem nem tudom elmondani.


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Az egyik képet megcsinálta egy ismerősöm. Egy Csaj...... De nem lett olyan rossz.
Működik a Pose Save is, ami a Static render fontos alapja.

Online Demo

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Roamer

Szépen halad, nagyon jó lesz :D
Mondjuk amikor vissza akartam alap módba váltani az idle-ről, akkor folytatta az idle animációját és nem állt meg :/
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

NevemSenki

#18
Igen, de azt módosíthatom, 1 perc és javítva lesz!

Javítva!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hali.

Újra nekiláttam a dolognak, mert ahogy körbenéztem a napokban a neten hasonló dolgot kutatva, semmit sem találtam.
Sikerült egy olyan egyedi dolgot kitalálnom és megvalósítanom amit még eddig senkinek sem sikerült.

Mostantól minden egyes funkciója működik a 3D-s megjelenítésnek, nincsen benne 1 hiba sem, megvan alkotva az összes Emote! ( Kivéve 1-2 item vagy esetleg textúra, de az összeset lehetetlen átnézni. )

Működik CMD-ben a StaticRender, úgy érzem alkottam azért valamit... még ha sokan azt sem tudják mi ez, vagy éppen nincs olyan weboldaluk ahol ezt tudnák használni.
Ezzel egyetemben alkottam egy 3D-s megjelenítőt minden felesleges szar nélkül, ami kis módosítással bármilyen szerverre betehető.

Ha valakinek van kedve segíteni nekem a további fejlesztgetésben, az írjon bizalommal. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta

#20
Itt van egy felújított háttér csak neked Senki :)     


Katt  IDE. :-\

NevemSenki

Köszönöm, nagyon rendes vagy. De ha minden igaz én is megcsináltattam, csak nem tudom hogy hol van.
De lehet inkább a tiedet fogom használni!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2014 augusztus 15, 04:30:57 DÉLUTÁN
Köszönöm, nagyon rendes vagy. De ha minden igaz én is megcsináltattam, csak nem tudom hogy hol van.
De lehet inkább a tiedet fogom használni!

Üdv.: Senki

Próbáltam a feketédhez igazítani :)

Powered by EzPortal