Életre kel a TFM World hosting!

Indította hunti, 2013 augusztus 27, 01:42:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

Visszatér a TFM World hosting!

Első lépésként megemeltük az EDSMS jutalékokat, és lerövidítettük az EDSMS kifizetési időt a korábbi 50 napról 20 napra! Ráadásul nálunk továbbra sem kell fizetni a kötelezően kiküldött válasz sms-ért!

Nemsokára munkába áll új supportos kollégánk, és hamarosan újra lehet tőlünk domaint és webtárhelyet rendelni, vissza fog térni a WoW bérlés is egy teljesen új rendszerrel ami megfelel a jelen kor igényeinek, illetve új szolgáltatásokat indítunk.

Új szolgáltatások amelyek biztosan lesznek:
- VMWare alapú VPS bérlés
- Minecraft
- Counter Strike 1.6
- Counter Strike Source

Tudvari

Supportos mennyire lesz majd aktív?Mert ha nem elérhető napi 12 órában,vagy óránként nem tud válaszolni a kérdésekre,akkor én több supportost javasolnék.Nekem szinte minden tetszett a hostban,azzal a kivétellel,hogy felmerült kérdésekre nagyon hosszú volt a válaszidő.

Tudvari

Nem tudom mennyire komoly ez az újraindítás,hogy ha az oldalon még mindig nincs frissítve semmi,és Hunti még nem nézte meg a fórumot amióta kiírta a hírt.

hunti

Munkaidőben (10-18h) kb azonnali válaszra lehet majd számítani, ezen kívül 0-24 telefonos support lesz. Idő közben egy másik hosting ügyfeleinek és szolgáltatásainak átvétele zajlik, miután ez elkészül, azzal párhuzamosan itt is elindulnak az új szolgáltatások.

unitology


Gameka

#5
Mikortól lesz újra elérhető a host? (csak mert augusztusi a post, és azóta megszűnt oldal van még mindig kinn, ami elvileg áprilisi)

zoltta

Na hol van a Tfm ? talán még jobban eltűnt ? :D

hunti

Sziasztok! Nos igen, nagy volt a lendület amivel nekivetettem magam ismét a cégnek, de aztán közbejött a magánélet is és az állandó munkahelyemen is rendszeressé vált a túlóra. Minden esetre lassan de haladok a dolgokkal, amivel kész vagyok azt tegnap publikáltam a weboldalon (szerver elhelyezés, vmware vps bérlés).
Pár napja többen is felkerestetek WoW szerver bérlés ügyében, hamarosan ezt a rendszert is befejezem, jelentős ráncfelvarrást kap a WoW hosting terveim szerint.

zerus

Nem bántásból, de szerinted, egy olyan személy vezette hosting bizalomgerjesztő tud lenni, aminek a vezetője fél évenként fel-fel bukkan egy hsz erejéig?

hunti

#9
Valamilyen szinten igazad van, viszont ez annak is köszönhető hogy már elég hosszú ideje nem foglalkozok aktívan WoW hostingal, ez által ritkán látogatom az oldalt, és ilyen alkalmakkor is ritkán találok olyan témát amihez érdemben hozzá tudok szólni.

Régen mikor ezzel foglalkoztam, napi szinten feljártam ide, és segítettem akinek csak tudtam, de idővel egyetemi elfoglaltságaim miatt ez háttérbe szorult, majd szintén ezen okokból hagytam fel a hosting tevékenységgel, mert bár problémamentes szolgáltatást nyújtottam, nem volt sem lag sem leállás, viszont nem volt időm az ügyfél supportra, és ezt a kevésbé hozzáértő ügyfelek sínylették meg.

novan-

#10
Nem értem miért kezdesz bele egy új dologba mikor a mostani hostingal sem törődsz... Rendeltem tőled  8900 ft-t értékbe vps-t, lassan  2 hónapja,azóta is csinálod...  Illetve tartozol nekem pénzel is, amit már rég el kellet volna, hogy küldj...  Most bele kezdesz ismét 1 wow hostingba hitegeted az embereket, és megint nem lesz belőle semmi... Arra nem vagy képes, hogy vissza írj, akkor majd pont te fogsz egy jól működő wow hostingot összehozni?

Zoltan

tudjatok hogy   elfelejtett jelszo,  username   funckio mukodik -e az oldalon?
http://www.tfmworld.hu/?p=elfelejtett

novan-

Működik. Be kell írd a felhasználó neved, és az emailedre el fog küldeni egy linket amire ha rá kattolsz, akkor megtudod változtatni a jelszavad. De Hunti nem nagyon él, semmire se mész el a webadmin-nal.

Powered by EzPortal