Szerző Téma: Új Spell hozzáadása WoWba  (Megtekintve 1837 alkalommal)

Nem elérhető Tudvari

• Haladó
    • Tudvari YouTube Channel
Új Spell hozzáadása WoWba
« Dátum: 2013 Augusztus 29, 07:05:03 pm »
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy egy új spell hozzáadását,például: egy spell ami buffot rak a targetre(új buff létrehozása),vagy csak egy sima sebző spell,pl.: frostbolt  létrehozását hol lehet végbe vinni?
Script?Szerintem kliensben kell módosítani,csak nem tudom hol.Spell.dbc-ben ott vannak a nevek,csak az a baj,hogy az effekt az valamilyen kódolásban van írva vagy nem tudom.
Előre is köszönöm.

Nem elérhető Tudvari

• Haladó
    • Tudvari YouTube Channel
Re:Új Spell hozzáadása WoWba
« Válasz #1 Dátum: 2013 Augusztus 29, 08:23:42 pm »
Csak DBC a fájlokban kell hozzáadni?

Nem elérhető kagebunshin

• Középhaladó
« Válasz #2 Dátum: 2013 Augusztus 30, 04:08:25 am »
Üdv!

Emlékszem, hogy nagyon régen próbálkoztam ilyesmivel. Egy kezdetleges verzióig el is jutottam. Kizárólag szerver oldali (és adatbázis) módosítással el tudtam érni, hogy a meglévő spelleket más értékekkel használni lehessen. Nem lehetett sok mindent megadni, ha jól emlékszem csak általános dolgokat meg a cast time-ot és alapvetően moboknak/npcknek szántam (Játékosként is lehetett használni, de az már bonyolult).

A szép megoldás valóban az lenne, ha ez az új spell a kliensbe is bekerülne, de arra sajnos nincs rálátásom.

U.I.: Gyors rákerestem itt a fórumon és még megvan a korábbi leírásom ezzel kapcsolatban. Nem biztos, hogy használható mivel régen készült, azóta sokat változhattak az emuk, de talán segíthet.

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,4771.0.html
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Nem elérhető NevemSenki

• Adminisztrátor
  • Cube Head
  • Kliens Editer
  • Op. Rendszer: Windows Xp Home Edition
« Válasz #3 Dátum: 2013 Augusztus 30, 11:26:54 am »
Be kell dobni DBC-be... ezt Kliens és szerver oldalon is. Ott minden beállítható részletesen.
Ha csak szerver oldalra tesszük, sok a hibalehetőség.... szerintem...

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29