I need a repack with scripted ICC

Indította Senlan, 2013 október 27, 12:33:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senlan

Kedves Fórumos társaim, tisztelt Infobarkács adminisztrátorok!

Azzal a kéréssel fordulok Hozzátok, hogy szeretnék találni egy bescriptelt ICC-vel(kivétel ugye a Gunship) rendelkező Trinity/Mangos/ArcEmu repacket, vagy esetleg ha valaki segítene, egy adott repacket bescriptelni.

Kérlek Benneteket, ha tudtok, segítsetek nekem!

Válasz reményében üdvözöl bennetek egy új fiú:

Bhnh

P.S.: Ha rossz helyre nyitottam volna témát, ne szidjatok le kérlek, mint fent említettem, új vagyok itt.
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

EroniX

#1
Idézetet írta: Bhnh Dátum 2013 október 27, 12:33:34 DÉLUTÁN
szeretnék találni egy bescriptelt ICC-vel rendelkező Trinity/Mangos/ArcEmu repacket, vagy esetleg ha valaki segítene, egy adott repacket bescriptelni.
Én szeretnék egy ferrarit de nem nyitok neki topicot, egyébként ilyen tudomásom szerint nincs.

Idézetet írta: Bhnh Dátum 2013 október 27, 12:33:34 DÉLUTÁN
valaki segítene, egy adott repacket bescriptelni.
Repackot nem lehet scriptelni...

Ladiszlai, te vagy az? Csak mert az intellektuális megfogalmazásod szintén konvergál a nullához.
Azuregos Delta Force

Senlan

Elnézést kell kérnem mindenkitől az ezt a borzalmas szöveget olvasta. xd szégyellem magam. Csupán "nem bunkó" módon szerettem volna nyitni ezt a témát.

És igen, repackot tényleg nem lehet scriptelni. Bocsi srácok :D

Leegyszerűsítve csak annyit szeretnék elérni, hogy egy olyan házi szerverem legyen, amiben ICC rendesen be van scriptelve. És ebben szeretném a Ti segítségeteket kérni!:D

Tényleg mégegyszer elnézést kérek mindenkitől!
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Powered by EzPortal