Nemzetközi FUN szerver indítása

Indította Armin, 2013 november 05, 06:17:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armin

Sziasztok!

Páran jelezték üziben, hogy csatlakoznának a szerverhez. 1 realm összehozásával még megbírkóznék egyedül is, de akadt egy ötletem:

A 3.3.5 mellé szeretnék egy 4.3.4-es szervert is, amihez nagyjából megvan minden. A követők is működnek alatta, épp úgy, mint LK alatt, stb. Viszont ekkora melót már nem igazán akarok egyedül bevállalni, szóval arra jutottam, hogy akár össze is hozhatnánk egy fejlesztői csapatot. Mivel kis hazánk keretein belül hatalmas karriert nem mernék tervezni, ezért arra gondoltam, hogy inkább nemzetközi vizekre kellene evezni. A szerver már adott, ami Németországban lesz (akár 1 realm lesz, akár 2), szóval a külföldi sávszélesség is letudva. Ezt a részét rendezem.
Blizz szervert még nem mernék indítani Cata alatt, de a FUN már talán vállalható valamilyen szinten. Szóval, ha esetleg valakinek lenne kedve alkotni, akkor hajrá, vágjunk bele. Ha többen vagyunk, akkor legalább én is jobban magam alá vágok, és csinálom rendesen  ;D

Szóval akinek lenne kedve, az jelezze!  ;)

zoltta

Hali, durván hány ember jelentkezett már ? és milyen képességüek ? mármint gondolok, itt dn lezelő, scriptelő, webes, gm , eventer stb :)  .. . lehet, hogy hülyén nézki , de mivan ha cata szerót épitene fel az a kis csapat ami már összeis szokott? wotlk-n nem sokan fordulnak már elő szerintem :) ez csak vélemény, nah de a lényeg ha kell webes aki designolásban segitene arra jelentkeznék :Dde ha kell vmi más aztis megmerem kockáztatni, scriptelni , c++ . nem válalom fel max web téren :) ha gondolod tedd talonba a jelentkezésem :)


Armin

IdézHali, durván hány ember jelentkezett már ? és milyen képességüek ?

Hali. Eddig 2 ember jelentkezett, akik komolyan is vennék. A szakmai tanácskozás még nem volt meg, szóval erről nem tudok nyilatkozni, de nem Pistikék  ;D
Eventer, és hasonlók nem is kellenek, mert eszemben sincs ilyen hülyeségeket tartani a szerveren. Automatizálva lesz minden, szóval nem kellenek GM-ek, akik Jump eventeket rendeznek, és aki szimpi, annak leaddolnak egy S8 szettet. Ez nem az a szerver lesz  ;)
Ahogy kivettem pl. a Globalwow híreiből, hasonló okok miatt redukálódott a játékosszám 200-ról nagyjából 0-ra. Tegyük hozzá, hogy teljesen jogosan.

Idézlehet, hogy hülyén nézki , de mivan ha cata szerót épitene fel az a kis csapat ami már összeis szokott? wotlk-n nem sokan fordulnak már elő szerintem

Nem is gondolnád, mennyien játszanak még mindig LK alatt, és eszükben sincs váltani.

Idéznah de a lényeg ha kell webes aki designolásban segitene arra jelentkeznék

Dobj egy elérhetőséget üziben, és megbeszéljük.  ;)

zoltta

Egy kis előélet :D Fusioncmsel.

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,9325.msg81864.html#new


és a mostani az Smf motor mint amit ez a forum is használ.





Powered by EzPortal