Wow siege of orgrimar.darkmoon faire,timeless isle to 3.5.5

Indította trinity, 2013 december 17, 07:34:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

trinity

Lenne egy kérdésem(nem akartam erre új topicot kezdeni)az hogy ,hogyan lehet kiszedni egy modelt a cata-ból vagy a mop-ból  mpq patch-ként?(ugye hogy be tudjam rakni a wotlk-ba)
Mint ez:
http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?184033-Garrosh2-and-hulkgarroshboss-lass-boss-of-pandaria-to-woltk&highlight=garrosh


Apocalipto

"Tanulj a tegnapból, élj a mának és reménykedj a holnapban. A legfontosabb azonban, hogy ne hagyd abba a kérdezést." (Albert Einstein)

Armin

Nem is egyszerű, meg ugye azért nem is teljesen emu barát. Pl. a fent linkelt Darkmoon, Siege of OG is valóban működik, de azokhoz a pályákhoz nincs az emuban semmi. Se map file, se vmap, stb. Script-ekről már nem is beszélve. Az meg már csak hab a tortán, hogy úgy szórják a wowerror-t, mintha ajándék lenne.  :)

Apocalipto

esetleg egy transmogba még jó de magukat az itemeket szerintem semmi értelme berakni csak a gond és a szenvedés lenne velük
"Tanulj a tegnapból, élj a mának és reménykedj a holnapban. A legfontosabb azonban, hogy ne hagyd abba a kérdezést." (Albert Einstein)

trinity

Én nem az itemekre gondoltam hanem a modelekre amiknek ugye van morph id-jük.
Elvileg tök könnyű őket kiszed model viewerrel csak nem tudom ők hogyan szedték ki mert a model viewer nem kompatibilis az 5.4-el.
Esetleg valakinek van valami ötlete?

trinity

Meg még az fontos lenne hogy,hogyan lehetne azt megcsinálni,hogy egy npc megölése után bejöjjön egy cinematic?
(a cinematic id-ket tudom)

tunnr



trinity

Ez mért van amikor leakarom forgatni a szerverem pont az utolsónál:
reating library C:/script/src/server/worldserver/Debug/worldserver.lib and object C:/script/src/server/worldserver/Debug/worldserver.exp
15>game.lib(ScriptLoader.obj) : error LNK2019: unresolved external symbol "void __cdecl AddSC_characterhandler(void)" (?AddSC_characterhandler@@YAXXZ) referenced in function "void __cdecl AddCustomScripts(void)" (?AddCustomScripts@@YAXXZ)
15>C:\script\bin\Debug\worldserver.exe : fatal error LNK1120: 1 unresolved externals
16>------ Build started: Project: ALL_BUILD, Configuration: Debug Win32 ------

pls help

trinity



Shyro

Az elso esetben a linker nem talal egy definiciot. Itt megtalalod, hogy mely esetekben kaphatod ezt a hibauzenetet:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/799kze2z.aspx
A masodik esetben pedig itt talalod meg, hogy mik okozhatjak a problemat:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/f6xx1b1z.aspx

Mivel nem tudom fejbol a fordito es a linker hibauzeneteinek a jelenteset es meg a kodot sem latom, igy ilyen google-jellegu segitsegnel tobbet nem tudok nyujtani. Esetleg modositani akartal valamit?
makeSystem :: Integral a => [a] -> [a]
makeSystem l = concat (zipWith (\ a b -> replicate (fromIntegral a) (fromIntegral b)) l [ product x | x <- inits l ])
makeSystem [ 60, 60, 24, 7, 52 ] = ?

trinity

#13
Én egy scriptet akartam beforgatni.

Shyro

Ez esetben annyi a tortenet, hogy hiba van a script - ben.
makeSystem :: Integral a => [a] -> [a]
makeSystem l = concat (zipWith (\ a b -> replicate (fromIntegral a) (fromIntegral b)) l [ product x | x <- inits l ])
makeSystem [ 60, 60, 24, 7, 52 ] = ?

Powered by EzPortal