Wow siege of orgrimar.darkmoon faire,timeless isle to 3.5.5

Indította trinity, 2013 december 17, 07:34:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

trinity


trinity

Most az ahiba amikor forgatom a mapsot akkkor ezt írja ki:
can't create the output file

pls help

Gameka

Valamelyik oldalon volt arról szó, hogy item berakása, stb... Egy olyan kérdésem van illetve volna, (tudom, google a barátom, de sajnos azt se tudom milyen nyomon induljak el), hogy lehetséges teszem azt kivitelezni akár, hogy pl egy sc2 terran marine modelt/skint bele pakolni, majd meghívni? (az elvét nem értem, ha egyáltalán lehetséges is ez valahogyan valamiféle formában) Válaszotok előre is köszönöm, és bocsánat, ha idegesítő volnék, de nem tudom milyen irányba kell ezen téren tapogatózni, nem ismerem annyira a kliens adta lehetőségeket ezen téren, ha egyáltalán vannak neki.  :-[  :-\

trinity

Lennegy kérdésem sikerült bescriptelnem a gunship battle-t és nem lehet rá nyomni high overlord saurfang-ra, hogy elinduljon a léghajó.
pls help

Raisen

#34
Figyelj én amondó vagyok, hogy kezd az elejétől ne egyből akarj sokat.

Én soromat követed biztos vagyok magad is megtudod oldani. Sorrendbe leírom, hogy kezdtem.

Érdekelt a web készítés ezért html-t elkezdtem tanulni mikor elsajátítottam áttértem a designelésre.
Wowon elég sokat játszottam akkoriba és első szerver gyanánt egy arcemu repack volt elkezdett foglalkoztatni, hogyan lehet tartalmat hozzá adni pl itemek npc-k wow-v rátaláltam és amikor patch váltás volt már nem működött a tábla struktúra miatt ezért sql neki álltam kitanultam.
Ez után zavart a repack és olvastam sok helyen, hogy kuka ezért félig saját szervernek álltam ahol a fordított exe legújabb revre megvoltak de a többit manuálba kellett ugyan úgy megcsinálni.
Itt már érdekeltek a dolgok, hogy mit hogyan merre meddig neki álltam smartAI elemzésének min alapul a logikája és hogyan tudnám használni.
Későbbiekben több szerveren voltam ahol szintén sql környezetben voltam így mégtöbbet eltanultam.
Aztán közben a linux megfogott és Aximcore abban az időben segített tájékozódni benne illetve később wowemuf is egy szép hosszú leírást csinált linux alatti szerverkészítéshez.
Aztán bele kóstoltam a scriptelésbe, hogyan miként kell berakni itt még semmi elemzés nem volt.
Későbbiekben egy knight nevezetű tag indított szervert ami linux alapú volt így eltudtam azt is sajátítani hisz nem volt más mint egy konzol ablak semmi grafikus felület puttyn keresztül.
Itt abba hagytam a szerverezést pár hónapra, majd mikor vissza tértem közben már 3d modelleztem és újra designbe fektettem az időt gondoltam egyedi tartalom miatt szét kell kapni a wowot és valahogy berakni a szerverbe, rengeteg keresgetés után szépen gördült minden előre rengeteg hajnalok mire sikerült pár dolog itt már super master omg whata faka szinten űztem a dolgot szerver téren mikor nevemsenkivel elkezdtük klienst bombázni és átnézegetni mit hogyan merre meddig. Közben neki álltam c++ nem sok sikerrel egyedi scriptek gyanánt elég sokat próbálkoztam mindig volt fránya hiba néha EroniXal nézettem át mi a baja és kezdtem rátapintani a lényegre majd abba hagytam a wowot és elkezdtem wow független c# java nyelvet majd közben áttértem c++ lásd számológépes cuccok a weben, itt már értettem a működési elvét mi mit csinál majd majdnem 1 év eltelt és most tértem vissza.
Biciklizés szabálya, ha megtanulod nem tudod elfelejteni most is neki álltam pár dolognak igaz elsőre nem ment neki futottam újra 2x-3x sikerült és felidézve emlékeket már elsőre.

Nos a tanulság a történetbe, hogy html-től eddig el lehet jutni igaz kihagytam a játék fejlesztést ami még sokat dobott az előnyön, de gondolom ilyen kérdések mellett messze állsz még.
Azt javaslom, ha wow térben mozogsz html nem rossz dolog és alap szintű az egész ezért HTML tanuld meg majd SQL-t és amikor ez megy kezd el a c++ -t wow független módba írj más programokat és ha megérted a logikáját mit miért csinálsz ránézel egy wow scriptre már elsőre tudni fogod melyik része mit csinál így sima megírt vagy example scriptekből már akár mit megtudsz csinálni. Sok szerencsét, de a kérdezek megadjuk válasz mindenre nem kóser.

Választ is kapj amire megint felteheted a kérdésed <- (remélem nem)
Valószínűleg nincs, vagy alapból nincs jól megírva gossip scriptje ezért nincs mit kiválasztanod nála illetve a te esetedben ránéznék a creature_templateba, hogy npcnek script mezőt kitöltötted és rá "társítottad" amit beraktál.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Raisen

Akkor már csak emberi mivolton kell fejleszteni, mert ha kérdezünk és sikerül, a megoldás megosztása hasonló kérdések elkerülését jelenti.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

MySQL



trinity


trinity

#39
Már rájöttem csak frissíteni kellet
Ez érdekes mindig akkor jövök rá,hogy mi a hiba amikor már leírom a hibámat :)

Raisen

Ha kell tedd fordítóba de . . .

In mysql_stmt_prepare() id: 69, sql: "SELECT id, weight, text FROM autobroadcast WHERE realmid = ? OR realmid = -1"
Table 'auth.autobroadcast' ----> doesn't exist <----


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

trinity

#41
Nem tudjátok mi a hiba?:
http://pastebin.com/7hDBKGm1

Pedig minden maps fájlt úgy extratoltam.


Zolee

#43
Szerintem a szerverezés nem neked való dolog... Kb. 100 helyen megtalálható egy ilyen problémára a megoldás, de egy alap angol tudás sem ártana... Az iskolában nem tanítják véletlen? Vagy talán németet, vagy más nyelvet tanulsz? Az a gond, hogy a magyar sem igen megy, szóval kétlem, hogy bármilyen idegen nyelv menne is.

Már megint ott tartunk, ahol eddig... Többen is szóltak, hogy állíts magadon, gondolkodj, nézz utána! Te persze erre most sem vagy hajlandó. Pedig, igazán szépen mondták neked, még azt sem mondhatod, hogy lehurrogtak. Érdemes lenne változtatnod az hozzáállásodon és azon, hogy semmit sem teszel a "saját" szerveredért. Amit te teszel:
- Fellépsz infobarkácsra.
- Teli spammeled a fél világot is.
Eredmény: Nem jutsz megoldáshoz, mert már senki nem fog segíteni neked.

Nem kell messzire menned, elég a fórumon belül maradnod, ahol minden MAGYARUL le van írva, főleg ilyen általános problémákra.

trinity

#44
Na akkor mond meg,hogy hol?
Már az egész googlet átkutattam és sehol sem volt megoldás.
Tehát akkor valaki pls help.
És amúgy meg angolul tudok.
És honnan veszed,hogy nem nekem való már vagy száz forráskódot leforgattam hibátlanul csak mindegyik xar volt.

Powered by EzPortal