Wow siege of orgrimar.darkmoon faire,timeless isle to 3.5.5

Indította trinity, 2013 december 17, 07:34:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zerus

Idézetet írta: trinity Dátum 2013 december 23, 07:40:44 DÉLUTÁN
És amúgy meg angolul tudok.

Ha ez így van, akkor miért fog ki rajtad minden egyes hiba üzenet?
Csak el kell olvasni és értelmezni, hogy mi van kiírva....

Zolee

IdézÉs honnan veszed,hogy nem nekem való már vagy száz forráskódot leforgattam hibátlanul csak mindegyik xar volt.

Na, most hogy is van ez? Ha hibátlanul leforgattad, akkor jónak kéne lennie, nem?


NevemSenki

Pár napig nem voltam, éltem egy kis vidéki életet és mire visszaérek ez fogad.   

Ami most ebben a Topc-ban van, nem fogom moderálni. Az ezután érkező hozzászólásokat a fórum szabályzata szerint büntetni fogom, persze csak ha büntetésre szorul.
Szóval, tény hogy a fórum egyik tagjának majdhogynem lövése sincs az egészről amit csinálni akar, de gondoljunk bele hogy mindannyian elkezdtük valahol!
Ezzel ellentétben a másik az, hogy nem is próbálja meg a dolgokat megtanulni, rákeresni, megnézegetni.....

Ez így nem fog menni.

Trinity, szedd össze magad, próbálj meg kicsit normálisabban hozzáállni a dolgokhoz!
Zolee, Zerus... ti meg hiába próbáltok segíteni, ha Ő nem úgy áll hozzá...

Szabályzat!

Nézzétek át.... részleesen!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

trinity

Na jó most ezt a topic-ot zárom.
Amúgy meg úgy oldottam meg,hogy az eddigi összes vmapsot letöltöttem és egyesével kiprobálgattam.
Nem tudom mérnem tudnak a forráskódba maps fájlokat és world.sql-t rakni,amikor mindig frissítik ne az updatelt extratorokat rakják bele hanem az updatelt maps-ot és a world-pt.

Powered by EzPortal