Egyszerűen HS, mert wow :) (Injector)

Indította Raisen, 2013 december 21, 09:22:21 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Raisen

Most, hogy vissza tértem wowra kicsit élettelenek tűnt a grafikai részleg éppen tesztelgetem még milyen arány keverésben lenne szép a shader megjelenítése nevét is innen kapta tőlem high shader (HS)
Egyenlőre (Injectoros változat azért nem publikálom, ha minden az én elképzelésem szerint fog kinézni egyszerű dll fájl formájában fog megjelenni és egy gomb aktiválós lesz az, az játék közben használhatod az eredetit egyszerű quick gomb lenyomással pedig erre átáll illetve vissza fele is igaz az alapra. )

(Inject valaki nem értené arra való, hogy programok fájlait realtime lecseréli egy másikra vagy + sorokat ad hozzá "befecskendezés :) ")

Pár kép a változásról:

Előtte :


Utána:




Előtte:



Utána:



Előtte:



Utána:



Előtte:



Utána:



Előtte:


Utána:




▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Senlan

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Gameka

Csinos, és az ötlet nem is rossz dolog, és a megvalósítás pedig mámor. :) Mennyire zabálja a videókarit?

Raisen

#3
Beállítás függő. Sajnos 8-16x simítások  még nálam is laggot okoznak :) Alap wow beállítás és csak fxelve max 5 % ami itt látható sima fx.

Alpha kiadása egyben egy szerver projectével lesz addig várni kell extra funkciói is csak ott lesznek használhatók ami már tesztelésem szerint szépen működnek csak marha sok idő megírni. Az alapja röviden az, hogy gpshez van kötve minden területet átnézek és azon kordináták között tartózkodó személynek autómatikussan frissíti a shader értékeit, hogy éppeni terület a legjobban nézzen ki.  Azért valljuk be nem egy terület van és azokon belül nagy eltérésekkel rendelkező táji változások ezekre mind ki kell tesztelnem a legjobb keveréseket és sablonba írni.

Off
Persze, ha nem saját malmodra hajtod a vizet alap kiadás jó lenne és egyszerű terület nevekhez lenne adva a sablon, de nyilván amire készül annak kell a legjobbnak lenni.
(Kordináták dupla táblába érkeznek későbbiekben adott betűket kapva számok helyett így megvan oldva, hogy máshol működjön. ) Később lehet relatívabb megoldás születik azon még agyalok. Amit még felvetettem az account tábla kap egy külön azonosítót ami, ha megegyezik az adott értékkel akkor kéri le csak a kordinátákat, de erre még ráérek :) egyenlőre ezt tökéletesítem a területekhez.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Gameka

Azért elég bonyolultnak hangzik. :D Habár lehet, hogy koránt sem az. Minden esetre, jó ötlet - személy szerint díjazom -, nekem nagyon bejönnek az eddig elért eredmények, sokkal fantasztikusabb, harmonikusabb, élvezetesebbnek tűnik így a világ. Remélem nem fogod félbe hagyni mint az előző projektjeid többségét. (nem rosszindulatból! a félreértések elkerülése végett hangsúlyoztam ki íj módon :) )

Powered by EzPortal