Hibák, kérdések, problémák a játékkal kapcsolatban

Indította Action, 2010 szeptember 03, 05:10:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

#30
Nekem régen a connecting-nél állt be ip csere megoldotta viszont volt olyan is hogy az accom egyből bannolták és törölték mert olyan ip-t kaptam ami már bannolva volt az adott szerveren ez szívás nem más :D.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Ryan

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 október 19, 05:11:08 DÉLUTÁN
Nekem régen a connecting-nél állt be ip csere megoldotta viszont volt olyan is hogy az accom egyből bannolták és törölték mert olyan ip-t kaptam ami már bannolva volt az adott szerveren ez szívás nem más :D.
IGen tudom ezt akartam vhogy elmondani  :)
De az egészben az a durva h van ott accom töször végig elelnőriztem. revolnál pl accmanagerbe is minent elelnőriztem.
A probléma sztem az lehet h még egy régebbi servernek az elérési utját tárolja valami chache helyen de a cachet én töröltem erre még mindig a régi serverre akakr sztem csatlakozni hiába irom át a realmot vagyis vhol még kell valami cachnek lennie (jah és másolt wow ez nme tom montam e már).

Remoras

Sziasztok,
Új vagyok az oldalon,nyitottam topikot is,de ott nem kaptam választ,tehát megkérdezném itt is,hogy tudnátok-e segíteni abban,hogy hogyan tudom azt megcsinálni,hogy ne csak én tudjak felmenni a szerverre,hanem mondjuk pár haverom is. Repackos szervert csináltam még csak,gyakorlom az adatbázisos dolgokat.
Keresgéltem google-n,meg fórumon is,hogy hogy lehetne megcsinálni,de nem találtam, aki tudja légyszi segítsen.:D

Powered by EzPortal