MOP EMU?

Indította Azzeroth, 2014 február 02, 05:47:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Azzeroth

Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy olvasgattam fórumokat, oldalakat 5.4.2-es emu-król és az lenne a kérdésem, hogy a skyfire által kidobott 5.4.2-es a legfejlettebb eddig?
Mert nekem nagy nehezen sikerült egyet abból összedobni és őszintét megvallva azon kívól, hogy tudok sétálni és nem esek be a map alá semmi érdekes nincs :|
vannak npc-k de ha támadomőket nem ozognak csak ütnek de azt se jelzik, spellezni, ütni nem tudok,
AH, Mailbox vendorok, boltok nem mennek.. :/

Vagy csak én b*sztam el valamit?:/

Ha tényleg ilyen, akkor esetleg 5.0.5-ből átlehet rakni ezeket?
mert van pl 5.0.5-ös magyar szeró is, igaz nem teszteltem, meg van 3-4 5.4.2-es is amik mennek.

Egy jobb 5.4.2-es emut vagy valami ötletet valaki nem tud?:/

tunnr

Nem basztál el semmit. Valóban a skyfire 5.4.2-es coreja a legújabb, csak ebben még nincs semmi használható dolog. Nem érdemes egyenlőre foglalkozni vele, kivéve ha nem fejleszteni akarsz, de akkor kösd fel a gatyád :D

Azzeroth

Haat alapdolgokat osszetudok dobni ugy ahogy :D
De igazsag szerint belejonnek, nem tudom ismered e a samp-nal hasznalt pawn ill. Ivmp-ben hasznalt nut ill. A c# ezekben kb barmit meg tudok csinalni :D najo c# az ink kozepszint, de akar fejlesztesbe is belefognek, de valahogy csak meglehet konnyebben oldani 5.0.5b bol vagy valamibol kiszedni az alap dolgokat nem?:D vagy nem?:/

tunnr

Nem lehet megoldani, mivel minden patch teljesen más opcodekat és packet struktúrákat kap és ezt ugye az emunak jól kell kezelni-e de az 5.4.2-es emu még csak ott van h be tudsz logolni.

Azzeroth

#4
és akkor tudna e valaki abban segiteni, hogy hogyan kellene ebbe belefogni?
vagy egy teljesen mindegy milyen 5.4.2-es core, ami legalább az alap dolgokat tartalmazza?:D
like: AH, Mailbox, vendor, boltok, spellek vagy mindig ki kell ezeket dolgozni egyesével ?:/

Ja igen.
Melyik "szkript" fájlok tartalmazzák ezeket?:/

tunnr

Segíteni ebben nem tudok sajnos. Valószinűleg ilyen core még nincs és h melyik fájlok tartalmazzák hát pontosan nem tudom de ha ezeket már megkérdezed nem érdemes neki állni.

mist-er

Ha pl ennek a lényegéből egy kicsit is megértesz, jöhetsz segíteni, 5.4.2-n dolgozunk (mielőtt valami sasszem belekötne, ez nem 5.4.2, hanem 5.0.5)

http://pastebin.com/VTzTx0ZL

Azzeroth

Ha nekem irtad ezt a valaszt szivesen meggondolnam :)

mist-er

Neked, és bárki másnak, aki valamilyen szinten érti a példának linkelt kódot, és van ideje fejleszteni.
/mozgások, spell, aura, creature, object megvan, a többi megfejtésre vár/

AximCore

Idézetet írta: mist-er Dátum 2014 február 06, 01:38:37 DÉLUTÁN
Neked, és bárki másnak, aki valamilyen szinten érti a példának linkelt kódot, és van ideje fejleszteni.
/mozgások, spell, aura, creature, object megvan, a többi megfejtésre vár/
Kíváncsiság képet hol tartotok most ? Mi működik és mi nem ?
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

mist-er

Amiket felsoroltam, ezek a leggyakoribb packetek, player movementből sok van (hogy lásd a másik playert mozogni) monster move (hogy lásd az npc-t mozogni) aura, (hogy lásd a buffokat) spell, (hogy lásd a saját/mások/npc-k castolását, spell vizualizációját, missilet, stb) object update ( hogy lásd az npc-ket, objecteket, stb)

Ezek olyan szinten megvannak, hogy működőképes (némelyik packetben több száz adat van, de mivel a kliensnek van egy bizonyos hibatűrése, így nem kell 100%-osan megoldani mindent, csak a feltétlenül szükségeseket), de még rengeteg apróság hátra van, ami szintén nincs benne jelenleg skyfireben... Annyi packet, ahány opcode.

brecky

Sziasztok!
Lassan 1 honapja dolgozom az 5.4.2-en  a spellek beindultak, a questek is lassan kezdenek osszalni, rengetek Assablet atneztem es a Kamilahttps://github.com/LordJZ/Kamilla parset megcsinaltam, 90% kiolvassa as 5.4.2 snifelt adatokat. Ha igy birok haladni akkor 2-3 het es jatszhato lesz.
Akit erdekell az a TS -en  ip:85.25.100.43 kereshet vagy it privatban.

Powered by EzPortal