WoW Custom Expansion

Indította Tudvari, 2014 június 06, 05:34:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Sziasztok!

Egy régebbi projektemet még tavaly abbahagytam,mert túl sok időt igényelt/túl lassan haladtam egyedül.Most megint megjött a kedvem,és ha lenne egy csapatom ehhez a projekthez,akkor még valami jó is kisülhet belőle.
Célunk az lenne,hogy létrehozzunk egy egyedi WoW kiegészítőt,ami eltérne valahol a WoW történelmétől.Például Deathwing helyett valami más gonosz bukkan fel.Ezzel a törtszervereseket(vagy akár eredetiseket) is egy olyan élményben részesülhetnek,mint eredetin (csak akár ők is beleszólhatnak a fejlesztésbe),hogy látják ahogy szépen halad a történetszál stb.

Részletekről később beszélnünk,ha lesz egyáltalán csapat.Nem kis munka,ez tény.Nem teljes kiegészítőre gondoltam,először csak egy kis patchre,de ez egyre bővülne.Természetesen nemzetközi lenne,mert magyar téren eléggé kevés lenne lenne az érdeklődést,és ha már ilyen egyedi lesz,akkor osszuk meg a világgal.És a történit is jobban hangzik angol nyelven.

Ha jelentkezni akarsz,akkor legalább 1 kritériumnak meg kell felelned:
-TrinityCore emu adatbázisszakértelem (lehet más emulátor is,de én jelenleg ezt találtam kézenfekvőnek)
-Zone készítés
-Szkriptelés
-Modellezés

Ha már 1 ember is csatlakozik,akkor is megoszlik a munka és könnyebb lesz.A lényeg,hogy érts legalább egy dologhoz a fentiek közül.

Jelentkezni az udvaritibor95@gmail.com címen lehet.


Tudvari

Ismét rám jött a nosztalgia, hogy kéne valami egyedi contentet gyártani, és gondoltam kiírom, hátha lenne rá igény, de megtaláltam ezt a posztot, amire azóta sem jött válasz :D
Bár ha jól emlékszem valaki megkeresett, hogy beszállok-e a projektjükbe, de nem igazán tetszett, mert kliensmódosítások nélkül, csak objectekkel akartak megoldani egy új zone-t. Már elég szépen haladtak, és elég sok egyediség volt, de az, hogy minden objecttel oldottak meg, elég sok hiányosságot is okozott, és emellett még zavaró is volt. (a beépített terület egy kontinensen kívüli lapos terület volt)
Más szóval:
Sok object kellett ahhoz, hogy az alap lapos területet feldobják, de ugye ezt nem lehet teljesen megoldani.
De a sok object meg zsúfolt érzetet keltett.

Visszatérve a témára: Nekem még mindig lenne kedvem ilyesmihez, bár nem tudom, hogy mennyire van még igény rá. Régen jó lett volna, ha lett volna legalább fele ekkora szakértelmem, és a sok gagyi fun szerver között ott lett volna az én egyedi szerverem is, de sajnos ez már csak történelem. A játékosok egy része kezdi megunni a játékot, a másik része felnőtt, és már megengedheti magának, hogy eredetin játsszon. De már maga az eredeti is kezd kihalni. (bár a Legion még változtathat ezen némileg)

Röviden a kérdéseim:
Szerintetek érdemes belefogni egy ilyen projektbe? Ha már 100 ember játszana, én annak is örülnék :D (nemzetközire gondoltam)
Ha igen, akkor érdemes kliensmódosítással külön zónákat, meg egyéb contentet készíteni, vagy inkább ne, mert a játékosok lusták bármit is letölteni, sok munka lenne vele, és cserébe nem is növeli annyival az élményt?
Ha pedig nem kéne kliensmódosítással szórakozni, akkor szerintetek arra lenne igény, hogy egy meglévő zóna lenne átalakítva?

Például: Elwynn Forest a Second War idején, vagy nem is kell Lore-hoz ragadni, ki lehet találni saját cselekményt is.
Pl. LK legyőzése után a Horda egyesült a Blackrock Clannal, és elfoglalták Redridge Mountainst.
A Horda Kelet Elwynnben (mert ugye Redridge elesett), az Alli pedig Nyugat Elwynnben, mert a Horda visszaszorította őket.
A játékosok bal és jobb oldalt kezdenének és ott küldiznének először. Nyitáskor a max level az 10 lenne )de sok XP kéne hozzá), és egyedi Questek, itemek, NPC-k lennének. Ahogy haladnak a játékosok elwynn szívébe, egyre több ellenséges játékossal találkoznának. Úgyis fel lehetne fogni, hogy Elwynn egy nagy BG, ahol foglalni kell bázisokat, küldetésekkel segíteni a frakciódat stb.
SW le lenne zárva, arra hivatkozva, hogy evakuálva lett.
Lehetnének World Bossok is, vagy SW-ben időnként egy event lenne, amikor harcolni kell érte.
Insták is lehetnének, amik meglévő insták lennének átalakítva, és scripttel oldanánk meg azt, hogy a bejárat elwynnben legyen. Később új content, például duskwood, és a level cap 20-ra nő.

Ez csak egy rövid gyorsan elgondolt ötlet, de nem fogok rajta tovább gondolkodni, hátha nem is lesz rá igény. Szóval írjátok le kérlek a véleményeteket, és ha szerintetek jó ötlet, akkor akár csapatot is toborozhatunk :D

Tudvari

Vagy egy 3.3.5a-s klienssel futó BC szerverre van igény? :D

brecky

Szia
Látom érdekel a WoW, keres fell legyszives TS en, elbeszélgetnék. Lehetséges a közös munka

TS:  ts3.warlordswow.com vagy aviorgaming.com

Powered by EzPortal