Milyen wow szerver-t érdemes mostanába leginkább?

Indította strikeek, 2014 augusztus 10, 11:25:22 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

strikeek

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen kliensel érdemes elindítani egy wow szervert, vagy akár csak játszani rajta. Úgy gondolom a Cataclysm sok embert nem izgat, wotlk régi megszokott és már vélhetőleg nagyon sokan értenek hozzá, ami a cataclysmről nem mondható el. A MoP egy új és még felfedezetlen terület sok ember számára, és izgalmasabbnak is gondolom mint a cataclysm-et. Tbc-re meg azt gondolom, hogy nem érné meg :)

Markionni

Hát.. szerintem manapság semmilyet.. A legtöbben már egy fix szerveren játszanak, és sokan abbahagyták, újrakezdeni meg nemvalószínű hogy fogja ha nincsenek a szerveren sokan... Szóval én már egy ideje nem látom értelmét... esetleg FUNszerver.. ha jól össze van rakva.. na az talán bejöhet :)

strikeek

És a panda wow? 2 hét alatt 8 000 ember nyomott rá like-ot, szerintem az adott szerverekre rávannak kényszerülve az emberek, valójában semmit nem érnek


webmaster576

Berakom ide is hátha témába illik. Sziasztok, szándékomban áll egy World of Warcraft TBC szervert indítani normal szorzókkal, és ehhez kérem most a segítségeteket. A következő emberekre lenne szükségem: tapasztalt weboldalkészítő jó grafikai készségekkel. Valamint apróbb hibák javítására c++ ben jártas wow api-t ismerő 1-2 ember. Ha van kedvetek egy csapatban dolgozni velem és a leendő jelentkezőkkel irjatok emailt. Webmaster576@gmail.com címre. Amit nyújtani tudok, kezdetnek 30 embert kiszolgáló vps, stabil anyagi háttér, fejlődési lehetőség. Részletek emailben. Célom egy 2.4.3-as patchen maradó régi időket idéző Blizzlike TBC szerver, tarts velem te is !


zoltta

TBC ??? Én szerintem sok érdeklődése nincs már, legalábbis ha lenne rá akkor már egy nagyobb Molten - Eternity - Heroes  már beüzemeltette volna, mostanság leginkább Mop 5.4x ami megy .


Powered by EzPortal