Egy uj szerver elindtitás project.

Indította Skelton, 2015 február 01, 06:54:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skelton

Sziasztok Srácok!

Azon tanakodtam , hogy elkéne inditani egy fejlödös szervert mint anno.
Ti mit szolnátok az ötlethez?


Nyhunti

Volt már pár próbálkozás de egyik sem tartott tovább 1 hónapnál.
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

Leviathan

Sziasztok!

Ne haragudj hunti, általánosságban igazat adok, sokan már az elején kibuknak, mert többet remélnek de mi még megyünk,még fejlesztünk. Nincs megállás :D Szar a mostani oldal egyenlőre de a másik készül, és bőven van munka a szervereken.... Ha esetleg valaki tényleg részt venne egy "nagyszabású" projectben az jelezzen nyugodtan, ha úgy érzi valami nagyot kell alkotni, és tudása is van hozzá... honoráriumot nem tudunk adni az elején, és nem is garantálok semmit azon kívül, hogy a szervernek mennie kell, és csinálni kell a játékosokért. Szeretnék színvonalat és normális szervert a játékosoknak, bár a jelenlegi idő beosztásokkal elég lassan halad a munka....

Költségvetésünk = ~ -60000 ( 5 hónapja fut a project), de ez csak az én terhem....

......Minden tiszteletem a nagy tudású embereké akik létrehozták ezt az oldalt, és segítenek a fejlődésben mindazoknak akik még mindig próbálnak valami "újat" alkotni......

eztcsekk

Idézetet írta: Leviathan Dátum 2015 február 03, 06:29:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Ne haragudj hunti, általánosságban igazat adok, sokan már az elején kibuknak, mert többet remélnek de mi még megyünk,még fejlesztünk. Nincs megállás :D Szar a mostani oldal egyenlőre de a másik készül, és bőven van munka a szervereken.... Ha esetleg valaki tényleg részt venne egy "nagyszabású" projectben az jelezzen nyugodtan, ha úgy érzi valami nagyot kell alkotni, és tudása is van hozzá... honoráriumot nem tudunk adni az elején, és nem is garantálok semmit azon kívül, hogy a szervernek mennie kell, és csinálni kell a játékosokért. Szeretnék színvonalat és normális szervert a játékosoknak, bár a jelenlegi idő beosztásokkal elég lassan halad a munka....

Költségvetésünk = ~ -60000 ( 5 hónapja fut a project), de ez csak az én terhem....

......Minden tiszteletem a nagy tudású embereké akik létrehozták ezt az oldalt, és segítenek a fejlődésben mindazoknak akik még mindig próbálnak valami "újat" alkotni......

Te ugye nem az Europe-wow szerverről beszélsz most mint nagy project? Mert az minden csak nem nagy project 5 hónapja mondogatjátok, hogy micsoda fejlesztések eddig láttunk egy teljesen alap honlapot felrakva és egy 3.3.5-ős Emulátort amiről ilyeneket mondogattok, hogy idézem "ez forgatott Trinity-Core".
Ennyi idő alatt ez így édes kevés egy szerverhez.

Zoltan

Idézetet írta: eztcsekk Dátum 2015 február 03, 07:18:32 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Leviathan Dátum 2015 február 03, 06:29:39 DÉLELŐTT
Sziasztok!

Ne haragudj hunti, általánosságban igazat adok, sokan már az elején kibuknak, mert többet remélnek de mi még megyünk,még fejlesztünk. Nincs megállás :D Szar a mostani oldal egyenlőre de a másik készül, és bőven van munka a szervereken.... Ha esetleg valaki tényleg részt venne egy "nagyszabású" projectben az jelezzen nyugodtan, ha úgy érzi valami nagyot kell alkotni, és tudása is van hozzá... honoráriumot nem tudunk adni az elején, és nem is garantálok semmit azon kívül, hogy a szervernek mennie kell, és csinálni kell a játékosokért. Szeretnék színvonalat és normális szervert a játékosoknak, bár a jelenlegi idő beosztásokkal elég lassan halad a munka....

Költségvetésünk = ~ -60000 ( 5 hónapja fut a project), de ez csak az én terhem....

......Minden tiszteletem a nagy tudású embereké akik létrehozták ezt az oldalt, és segítenek a fejlődésben mindazoknak akik még mindig próbálnak valami "újat" alkotni......

Te ugye nem az Europe-wow szerverről beszélsz most mint nagy project? Mert az minden csak nem nagy project 5 hónapja mondogatjátok, hogy micsoda fejlesztések eddig láttunk egy teljesen alap honlapot felrakva és egy 3.3.5-ős Emulátort amiről ilyeneket mondogattok, hogy idézem "ez forgatott Trinity-Core".
Ennyi idő alatt ez így édes kevés egy szerverhez.

jo munkahoz ido kell, arrol nem is beszelve, hogy nem lehet tudni hany ember dolgozik a projekten... Tapasztalatom szerint azert rengeteg bugos dolog van az emukba es rengeteg idot fel tud emeszteni

Leviathan

#6
Igen arról beszélek, de mint mindenki tudja 1 fecske nem csinál nyarat, ha tudni akarod, akkor kijelenthetem, hogy összesen 6 szerver fut folyamatosan, de nincs mindenre kapacitásom. Nem egyedül dolgozom rajta, de a többieknek is suli/munka mellett sajnos nincs úgy idejük meg idegzetük ugyan úgy mint nekem hogy teszteljek, meg dolgozzak is rajta. Különben meg az én zsebemet húzza, és ha folyamatosan csak olyan majmokat kapok ki mint egyesek akik csak oltogatni tudják más munkáját az nyugodtan menjen és húzza le magát ahol gondolom. Mert csak a magyarázat megy, a tehetség meg vagy van vagy nincs... de ilyenekre nem is lenne szükségem mert önző emberek nem csapatba valók, te feltudsz mutatni 1 szervert ami tökéletesen megy? Mert sajnos magyar szerverekből 1 db-ot nem találtam, de még külföldiből is rohadt kevés van, ha nem tudsz ellenpéldát hozni ami a te munkád inkább húzzál bőrt a fogadra.... Okoskodóból sok van tehetség nélkül, de a tehetségesek vagy beállnak a sorba, vagy csendben maradnak.... a "normális emberek" segítőkezet nyújtanak olyanoknak akik rászorulnak...

..... És kérdezik tőlem, hogy mi a bajom a magyar "Mentalitással" .....

AximCore

"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

eztcsekk

Idézetet írta: Leviathan Dátum 2015 február 03, 10:31:31 DÉLELŐTT
Igen arról beszélek, de mint mindenki tudja 1 fecske nem csinál nyarat, ha tudni akarod, akkor kijelenthetem, hogy összesen 6 szerver fut folyamatosan, de nincs mindenre kapacitásom. Nem egyedül dolgozom rajta, de a többieknek is suli/munka mellett sajnos nincs úgy idejük meg idegzetük ugyan úgy mint nekem hogy teszteljek, meg dolgozzak is rajta. Különben meg az én zsebemet húzza, és ha folyamatosan csak olyan majmokat kapok ki mint egyesek akik csak oltogatni tudják más munkáját az nyugodtan menjen és húzza le magát ahol gondolom. Mert csak a magyarázat megy, a tehetség meg vagy van vagy nincs... de ilyenekre nem is lenne szükségem mert önző emberek nem csapatba valók, te feltudsz mutatni 1 szervert ami tökéletesen megy? Mert sajnos magyar szerverekből 1 db-ot nem találtam, de még külföldiből is rohadt kevés van, ha nem tudsz ellenpéldát hozni ami a te munkád inkább húzzál bőrt a fogadra.... Okoskodóból sok van tehetség nélkül, de a tehetségesek vagy beállnak a sorba, vagy csendben maradnak.... a "normális emberek" segítőkezet nyújtanak olyanoknak akik rászorulnak...

..... És kérdezik tőlem, hogy mi a bajom a magyar "Mentalitással" .....

Pontosan erről beszélek :D
Idézakkor kijelenthetem, hogy összesen 6 szerver fut folyamatosan
miért futattok 6db szervert, ha még egy szervert sem tudtatok még a saját minőségi elvárásaitok szerint sem átadni.
Értem én, hogy nagyon meg akarjátok mutatni a világnak ti mennyire jó szervert tudtok csinálni, és az összes többi szervert dilletánsok csinálják és direkt rakják be még a bugokat is.
De ez nem így van, én csak azt látom kerestek mindenhol fejlesztőt meg komoly embert meg tesztelőt meg a csapat meg gyűrű szövetsége, de eredmény az sehol semmi és nem csak én láttom így azok is így látják akik már tavaly november óta várnak a ti híres bugmentes MoP szerveretekre és kaptak két 3.3.5 Lich Kinget.


Leviathan

Ezzel csak az a probléma, hogy sajnos nem mindenhol én hirdettem a szerver nevét, és aki előttem behirdetett mellé fogott.... csak én kapom a fejemhez az ő balfaxságát..... de nekem sokba nem kerül az, hogy más projectet indítsak, vagy átnevezzem az enyémet, de ha már ebbe belekezdtem, és pár helyen a nevem adtam hozzá akkor muszáj vagyok ezt csinálni, mert vannak vezérelveim amikről nem mondok le csak azért mert valaki kicsit korlátozott voltszellemileg, és hasonló névvel behirdetett majd átvettem tőle a project-et.

eztcsekk

Joh, láttom itt inkább elhatározás van a szerver mögött mint racionalitás, mind1 sok sikert hozzá.

Vissza tértve a téma inditáshoz.

Lehet szerver csinálni még ma is, de csak akkor ha nagyon jó vagy kezdőknek meg amatörködésnek már nincs helye.

Nyhunti

Jó az ha van elhatározás, viszont az még fontosabb, hogy legyen egy stabil anyagi háttere. Mert valljuk be, önmagában az elhatározás nem fogja fizetni a szerver költségeket.



Én, mint játékos, örülnék egy új szervernek. Bár blizzlike-ot nem igen engedhetem meg magamnak munka mellett.  :-\
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

brecky

#12
Ezt a projectett átvettem, ami anyit jellent hogy strikeek-nak  nincs semmilyen kapcsolata ezzel a projectel.
Továbbra is itt megtalálhattok bennünket ts.europe-wow.com,

Facebook
https://www.facebook.com/warlordswod?ref=hl

brecky

Sziasztok.
Felhivnám mindenki figyelmét, aki részt szeretne venni a munkában, hogy jelenkezzen, Több csoport is van, ezek a következök
1. Adatbázis modositás, javitás,
2. C# fejletök,
3. C++ fejlesztök
4 Tesz játékosok, GM - ek
5.WebOldal, képek, cikkek, forum karbantartása.
6 TeamSpeak, Skype, kapcsolatartás
Alap kővetelmények:
1.GIT (bitbucket.org) használata
2 .C# WPF, Prism, VS2013
3. Adatbazis modositas SQL paracsok hasznalata.

EroniX

A C# WPF mire kell? :) csak nem launchert csináltok?
Azuregos Delta Force

Powered by EzPortal