insta map

Indította Shimion, 2014 március 23, 02:16:24 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Shimion

helo
Ha egy karakter belép egy instába és ott logol ki, a legközelebbi belogoláskor ha nincs partyban az inta bejárata előtt jelenik meg. Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet e olyat csinálni, hogy 1-1 instánál ezt nem teszi meg? tehát nem mindnél. vagy ha mindnél az em lenne baj. És hogy instá területen működik e a már beállított graveyard, vagy instás zónában gravyard nem működne?
köszi előre is

Senlan

Idézetet írta: Shimion Dátum 2014 március 23, 02:16:24 DÉLELŐTT
helo
Ha egy karakter belép egy instába és ott logol ki, a legközelebbi belogoláskor ha nincs partyban az inta bejárata előtt jelenik meg. Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet e olyat csinálni, hogy 1-1 instánál ezt nem teszi meg? tehát nem mindnél. vagy ha mindnél az em lenne baj.

Szerintem azt csak úgy lehet megoldani, ha a GM mód be van kapcsolva loggoláskor és/vagy automatikusan be van kapcsolva. GM rang nélküli, tehát sima játékosoknál nem hiszem hogy megoldható lenne ez a dolog. Szóval szerintem marad a party-s megoldás. De ez csak én véleményem. Talán valaki tud még valami megoldással szolgálni.
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Shimion

És azt esetleg nem tudja e valaki, hogy lehet e olyat csinálni, hogy amikor egy kari belép egy zónába kapjon egy buffot, ami átrakja egy másik phasebe, de abba a phase-be csak az az 1 karakter kerüljön? Pl ha kezdőhelyre raknék ilyet, akkor ha kezd valaki egy karaktert, egy saját phae-be kerüljön

Powered by EzPortal